Drzwi Otwarte ZST - środa 25 kwietnia

środa 25 kwietnia 2018

Jarosława, Marka, Wiki

reklama

Tuliszków: Tulisia pokonała Grom i została liderem! Orzeł też błysnął formą

Tuliszków: Tulisia pokonała Grom i została liderem! Orzeł też błysnął formą - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W niedzielę 19 marca piłkarze wrócili na ligowe boiska. Inauguracja rundy wiosennej uradowała kibiców w Tuliszkowie. Tulisia nie tylko wysoko pokonała Grom Malanów w derbach powiatu, ale też dzięki zdobyciu kolejnych 3 punktów zepchnęła na 2 miejsce w tabeli Wartę Krzymów, a sama wskoczyła na pozycję nr 1.

Starcie Tulisii Tuliszków z Gromem Malanów trudno nazwać wyrównanym spotkaniem. Zakończyło się ono wynikiem 7:0. Gole dla Tulisii strzelali: Stanisław Mikołajczyk (3 bramki), Patryk Janicki, Michał Kozłowski, Szymon Turek i Jarosław Gorgolewski.

Co ciekawe, Tulisii pomógł.... Orzeł Kawęczyn. To właśnie drużyna Orła udała się w niedzielę na mecz wyjazdowy do Krzymowa. Warta przegrała 0:2, a obie bramki dla zespołu z Kawęczyna strzelił Grzegorz Majda. W innym meczu konińskiej A -klasy Teleszyna Przykona przegrała z Górnikiem Wierzbinek 0:2.

Tulisia, po rozegraniu 13 meczów, ma na koncie 34 punkty, co daje jej prowadzenie w konińskiej A-klasie. Wspomniana Warta Krzymów ma owych punktów 31. Więcej informacji o klubie, składzie drużyny, statystykach na stronie tulisia.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

16 kw.
Kawęczyn: Po raz XV grali o Mistrzostwo Gminy

Kawęczyn: Po raz XV grali o Mistrzostwo Gminy

29 mrz.
Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał...

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał u...

31 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama