Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

czwartek 22 luty 2018

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Tuliszków: Tulisia pokonała Grom i została liderem! Orzeł też błysnął formą

Tuliszków: Tulisia pokonała Grom i została liderem! Orzeł też błysnął formą - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W niedzielę 19 marca piłkarze wrócili na ligowe boiska. Inauguracja rundy wiosennej uradowała kibiców w Tuliszkowie. Tulisia nie tylko wysoko pokonała Grom Malanów w derbach powiatu, ale też dzięki zdobyciu kolejnych 3 punktów zepchnęła na 2 miejsce w tabeli Wartę Krzymów, a sama wskoczyła na pozycję nr 1.

Starcie Tulisii Tuliszków z Gromem Malanów trudno nazwać wyrównanym spotkaniem. Zakończyło się ono wynikiem 7:0. Gole dla Tulisii strzelali: Stanisław Mikołajczyk (3 bramki), Patryk Janicki, Michał Kozłowski, Szymon Turek i Jarosław Gorgolewski.

Co ciekawe, Tulisii pomógł.... Orzeł Kawęczyn. To właśnie drużyna Orła udała się w niedzielę na mecz wyjazdowy do Krzymowa. Warta przegrała 0:2, a obie bramki dla zespołu z Kawęczyna strzelił Grzegorz Majda. W innym meczu konińskiej A -klasy Teleszyna Przykona przegrała z Górnikiem Wierzbinek 0:2.

Tulisia, po rozegraniu 13 meczów, ma na koncie 34 punkty, co daje jej prowadzenie w konińskiej A-klasie. Wspomniana Warta Krzymów ma owych punktów 31. Więcej informacji o klubie, składzie drużyny, statystykach na stronie tulisia.futbolowo.pl.

AW

Podobne artykuły

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał...

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał u...

31 st.
Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów...

Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów już...

25 st.
Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

22 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama