niedziela 25 czerwca 2017

Łucji, Witolda, Wilhelma

reklama

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W niedzielę 19 marca wznowione zostały rozgrywki konińskiej A-klasy. Na boisko powrócili też zawodnicy Teleszyny Przykona, którzy podejmowali u siebie drużynę Górnika Wierzbinek. Niestety, Teleszyna zaliczyła wiosenny falstart i przegrała u siebie z Górnikiem 0:2.

Gra drużyny pozostawia nadzieję, że wynik w przyszłych meczach będzie korzystniejszy. Cieszy również duża mobilizacja wśród zawodników i szeroka kadra przed rundą wiosenną, która pozwoli trenerowi na wystawienie w każdym meczu optymalnej "jedenastki" – czytamy w pomeczowym komentarzu.

Obecnie Teleszyna – po rozegraniu 13 meczów – znajduje się z dorobkiem 15 punktów na 9 miejscu tabeli A-klasy. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie teleszyna.futbolowo.pl.

W innych meczach konińskiej A-klasy Tulisia Tuliszków pokonała Grom Malanów 7:0, a Warta Krzymów przegrała u siebie z Orłem Kawęczyn 0:2.

AW

Podobne artykuły

Samorządowcy vs sponsorzy i przyjaciele MKS Tur...

Samorządowcy vs sponsorzy i przyjaciele MKS Tur 1921...

16 czerw.
Tur 1921 Turek vs Błękitni Mąkolno

Tur 1921 Turek vs Błękitni Mąkolno

16 czerw.
Tokary: Orzeł Kawęczyn na 3. miejscu w...

Tokary: Orzeł Kawęczyn na 3. miejscu w A-klasie....

11 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama