XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W niedzielę 19 marca wznowione zostały rozgrywki konińskiej A-klasy. Na boisko powrócili też zawodnicy Teleszyny Przykona, którzy podejmowali u siebie drużynę Górnika Wierzbinek. Niestety, Teleszyna zaliczyła wiosenny falstart i przegrała u siebie z Górnikiem 0:2.

Gra drużyny pozostawia nadzieję, że wynik w przyszłych meczach będzie korzystniejszy. Cieszy również duża mobilizacja wśród zawodników i szeroka kadra przed rundą wiosenną, która pozwoli trenerowi na wystawienie w każdym meczu optymalnej "jedenastki" – czytamy w pomeczowym komentarzu.

Obecnie Teleszyna – po rozegraniu 13 meczów – znajduje się z dorobkiem 15 punktów na 9 miejscu tabeli A-klasy. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie teleszyna.futbolowo.pl.

W innych meczach konińskiej A-klasy Tulisia Tuliszków pokonała Grom Malanów 7:0, a Warta Krzymów przegrała u siebie z Orłem Kawęczyn 0:2.

AW

Podobne artykuły

Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

26 maj.
Tur 1921: Drugie z rzędu zwycięstwo młodzika...

Tur 1921: Drugie z rzędu zwycięstwo młodzika młodszego

27 kw.
Kolejna wygrana Tura! Biały Orzeł pokonany 2:0

Kolejna wygrana Tura! Biały Orzeł pokonany 2:0

21 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama