Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

czwartek 22 marca 2018

Bogusława, Jagody, Katarzyny

reklama

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi

Przykona: Teleszyna uległa Wierzbinkowi - foto: Arkadiusz Wszędybył
foto: Arkadiusz Wszędybył 

W niedzielę 19 marca wznowione zostały rozgrywki konińskiej A-klasy. Na boisko powrócili też zawodnicy Teleszyny Przykona, którzy podejmowali u siebie drużynę Górnika Wierzbinek. Niestety, Teleszyna zaliczyła wiosenny falstart i przegrała u siebie z Górnikiem 0:2.

Gra drużyny pozostawia nadzieję, że wynik w przyszłych meczach będzie korzystniejszy. Cieszy również duża mobilizacja wśród zawodników i szeroka kadra przed rundą wiosenną, która pozwoli trenerowi na wystawienie w każdym meczu optymalnej "jedenastki" – czytamy w pomeczowym komentarzu.

Obecnie Teleszyna – po rozegraniu 13 meczów – znajduje się z dorobkiem 15 punktów na 9 miejscu tabeli A-klasy. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie teleszyna.futbolowo.pl.

W innych meczach konińskiej A-klasy Tulisia Tuliszków pokonała Grom Malanów 7:0, a Warta Krzymów przegrała u siebie z Orłem Kawęczyn 0:2.

AW

Podobne artykuły

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

16 mrz.
Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał...

Malanów: Puchar Prezesa Gromu Malanów pozostał u...

31 st.
Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów...

Malanów: Walka o Puchar Prezesa KS Grom Malanów już...

25 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama