Sobota: II Osiedlowa Akcja Poboru Krwi

sobota 23 czerwca 2018

Albina, Wandy, Zenona

reklama

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza
 

W 1 kwietnia w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin, w którym wystartowały reprezentacje 6 państw: Ukraina , Niemcy, Czesi, Rosja, Litwa i 50 klubów z Polski. Łącznie na macie walczyło ponad 650 zawodników, co spowodowało, że w każdej kategorii wagowej było od 40-60 zawodników.

Podczas tych zawodów Kacper Grześkiewicz z sekcji w Tuliszkowie wywalczył złoto stają na najwyższym stopniu podium pokonując swoich zawodników na punkty i w walce finałowej przez nokaut. To kolejny sukces najlepszego sportowca z Tuliszkowa w tym sezonie . Przed Kacprem za tydzień start w turnieju Kickboxingu w formule K1, następnie udział w kolejnych Mistrzostwach Karate i Mistrzostwach Wielkopolski , które tym razem odbędę się pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

reklama

Zdaniem trenera Kamil Więcławka Kacper ma obecnie dobre warunki do treningu i daje z siebie wszystko aby osiągać jak najlepsze wyniki. Podziękowania dla Burmistrza Tuliszkowa za pomoc i wsparcie sekcji Kyokushin Karate w Tuliszkowie i Grzymiszewie.

Organizatorem tych zawodów po raz siódmy był Wrocławski Klub Karate.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

17 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
Amica Judo Cup 2018 już w niedzielę!

Amica Judo Cup 2018 już w niedzielę!

12 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama