piątek 19 kwietnia 2024

Alfa, Leonii, Tytusa

Kolejne zwycięstwo Tura!

W kolejnym meczu na drodze do awansu nasz Tur podejmował na własnym terenie drużyne Płomień Nekla, od początku nasza drużyna dominowała na boisku.W 25 minucie akcja zapoczątkowana przez Dudka, podanie do Grabowskiego ten przedłuża do Izydorczyka jednak chorągiewka w górze spalony. 27 minuta Izydorczyk podaje do Przybylaka, jest sam na sam z bramkarzem jednak trafia w nogi bramkarza.

32 minuta akcja lewą stroną, Fret do Mierzwy, ten do Przybylaka piłka ponownie trafia do Mierzwy ten kiwa 3 obrońców i strzela, bramkarz odbija piłke ale Grabowski jest na miejscu i dobija piłke mamy 1:0.

Do przerwy wynik nie ulega zmianie prowadzimy 1:0.

Na drugą połowę Tur wyszedł z dwoma zmianami i zmobilizowany aby ten mecz zakończyć z jak najlepszym wynikiem. 53 minuta podanie Grabowskiego do Izydorczyka strzał jednak bramkarz wybija na rożny. Do pilki podchodzi Fret dośrodkowuje, piłka odbija się od zawodnika i spada pod nogi Lamenta ten wycofuje lekko do lepiej ustawionego Poszwy strzal i mamy 2:0 dla Tura. 57 minuta dośrodkowanie Przybylaka z lewej strony piłka trafia do Izydorczyka jednak za mocny strzal piłka przelatuje nad bramką. 72 minuta dośrodkowanie Poszwy z prawej strony strzał Izydorczyka i mamy 3:0. W 2 minucie doliczonego czasu gry Fret jest faulowany w polu karnym, sędzia pokazuje wapno, do piłki podchodzi Płoszka strzał i Tur prowadzi juz 4:0.W tym momencie sędzia kończy spotkanie Tur pewnie wygrywa 4:0.

Bramki dla Tura:
32' Grabowski Bartosz (asys- Mierzws Błazej)
54' Poszwa Patryk (asys - Lament Jakub)
72' Izydorczyk Szymon (asys - Poszwa Patryk)
90+2' Płoszka Tomasz (karny)

Skład Tura
wyjściowa 11: Brzostowski Dariusz, Płoszka Tomasz, Bąkowski Damian (46' Poszwa Patryk), Dudek Jakub (46' Lament Jakub), Fret Adrian, Izydorczyk Szymon (77' Olas David), Przybylak Krystian, Kaczmarek Przemysław, Banasiak Michał, Mierzwa Błażej, Grabowski Bartosz (74' Kubiak Konrad).

Rezerwowi: Winiarski Konrad, Kaczmarek Patryk, Kowalski Zbigniew, Poszwa Patryk, Kubiak Konrad, Lament Jakub, Olas David, Kwapisz Kacper

Osoby prowadzące drużynę: Jóźwiak Dawid - Trener, Zych Łukasz - Kierownik Klubu.

Zapraszamy panstwa w sobote 06.05.2017r do pobliskiego Brudzewa. Nasz Tur w meczu wyjazdowym zmierzy się z Kasztelanią Brudzew. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do głośnego dopingu naszej drużyny.