Bony, Horacji, Jerzego

Olimpia II Koło - MKS "Tur 1921" Turek 1:10

Olimpia II Koło - MKS

W sobotę, 6 maja 2017r drużyna młodzika młodszego MKS-u „TUR 1921” Turek zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Olimpii II Koło.

Mecz od samego początku układał się pod dyktando naszej drużyny, która tego dnia była w zdecydowanie lepszej formie. Już w trzeciej minucie worek z golami otworzył Adam Oleksy, który dał prawdziwy koncert strzelecki. Piłka po jego strzałach wpadała do bramki rywali kolejno w 3’,12’,17’,18’,,26’ i 56 minucie meczu. Sześć bramek w jednym meczu to nie lada wyczyn, a co najlepsze, koledzy z zespołu dostosowali się do poziomu jaki prezentował Adam i również zaliczyli fantastyczny mecz. Na listę strzelców wpisali się także: Igor Pichłacz, Bartek Wojtkowiak, Eryk Kosakowski oraz Szymon Warzych. Na pochwałę, oprócz strzelców goli zasłużyła cała drużyna, ponieważ każdy z naszych zawodników ciężko pracował na boisku, aby wynik był tak okazały. Brawa należą się również chłopcom Olimpii II Koło, którzy mimo bardzo niekorzystnego wyniku, walczyli zaciekle o każdą piłkę. Dzięki temu, w 41 minucie meczu udało im się zdobyć honorowego gola. Mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla Tura.

1:10 55' Adam Oleksy a. Adam Dzieran

Skład Tura: Wiktor Olejnik, Adam Zioła, Tobiasz Adamczyk, Kacper Chojnacki, Eryk Kosakowski, Cyprian Oleksy, Adam Oleksy, Igor Pichłacz, Szymon Warzych, Filip Jarek, Karol But, Kacper Mruk, Kamil Młynarski, Filip Litwin, Marcel Czapnik, Bartek Wojtkowiak, Adam Dzieran. Trener: Tomasz Płoszka.

Dziękujemy za obecność oraz doping rodzicom, którzy obecni byli na meczu w Kole, a także Panu Oleksemu za foto i wideorelację. Kolejny mecz nasza drużyna rozegra dopiero za dwa tygodnie (mecz z Błękitnymi Psary Polskie został przełożony na 17.06.2017r), a przeciwnikiem będzie Sparta Sklejka Orzechowo.