sobota 27 maja 2017

Amandy, Jana, Juliana

Tuliszków: Walczyli w Calisia Cup

Tuliszków: Walczyli w Calisia Cup - foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków

Dnia 13.05.2017 rok w Kaliszu odbyła się druga edycja Calisia Cup - Ogólnopolskiego Turnieju Shinkyokushin Karate. Na macie spotkało się 140 zawodników z 14 klubów z Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Tuliszkowa, Sochaczewa, Kalisza, Zbierska, Godzieszy Wielkich, Kobierzyc, Skarżyska-Kamiennej, Rawy Mazowieckiej, Szydłowca, Legnicy, oraz 2 kluby z Łodzi.

Wielkopolski Klub Sportów Walki w Tuliszkowie wystawił na te zawody 4 zawodników w składzie: Aleks Wiktorski, Kacper Janiszewski, Kacper Michalak oraz Albert Jesiołkiewicz zawodnicy startowali w konkurencji kumite zdobywają 3 medale 1 miejsce w kategorii 16 - 18 lat w kategori open zdobył Albert Jesiołkiewicz który w walce finałowej walczył z 11 kilo cięższym przeciwnikiem 3 miejsce w kategorii chłopców do 10 lat zdobył Kacper Michalak 3 miejsce w kategorii chłopców do 11 lat zdobył Kacper Janiszewski 4 z naszych zawodników Aleks Wiktorski wygrał pierwszą walkę w drugiej po dogrywce musiał uznać wyższość przeciwnika i nie zakwalifikował się do strefy medalowej. Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan, który pełnił również rolę sędziego.

WKSW Tuliszków pragnie podziękować sponsorowi głównemu klubu panu Jakubowi Kowalczykowi z firmy IzoSerwis za wsparcie młodych sportowców.