Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

sobota 24 marca 2018

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

Remis młodzika starszego w Kole

Remis młodzika starszego w Kole
 

Podopieczni Bartosza Grabowskiego zanotowali drugi wyjazdowy remis w tym tygodniu. Tym razem przeciwnikiem Tura była Olimpia Koło. Mecz z silniejszym fizycznie rywalem zakończył się bezbramkowym remisem.

Było to już piąte spotkanie zespołu z Turku na wiosnę, który występuje w grupie mistrzowskiej. Dotychczasowy bilans to jedno zwycięstwo, trzy remisy i jedna porażka.

Kolejny mecz drużyna rozegra również na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie SKP Słupca. Mecz odbędzie się 20 maja o godz. 11:00.

reklama

 

TUR 1921 Turek: Szymon Klecha, Mateusz Borowski, Filip Kurek, Miłosz Maciejewski (kpt), Franciszek Tomaszak, Adam Oleksy, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Aleksander Kowalczyk oraz Kamil Ślusarek, Dominik Zub, Norbert Jacaszek, Mateusz Romke, Aleksander Robak, Aleksander Szajrych.

Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia oraz materiał wideo: Ireneusz Oleksy

Podobne artykuły

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

16 mrz.
Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

27 lt.
Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

26 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama