DNI MALANOWA - 27 i 28 MAJA

sobota 27 maja 2017

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Remis młodzika starszego w Kole

Remis młodzika starszego w Kole
 

Podopieczni Bartosza Grabowskiego zanotowali drugi wyjazdowy remis w tym tygodniu. Tym razem przeciwnikiem Tura była Olimpia Koło. Mecz z silniejszym fizycznie rywalem zakończył się bezbramkowym remisem.

Było to już piąte spotkanie zespołu z Turku na wiosnę, który występuje w grupie mistrzowskiej. Dotychczasowy bilans to jedno zwycięstwo, trzy remisy i jedna porażka.

Kolejny mecz drużyna rozegra również na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie SKP Słupca. Mecz odbędzie się 20 maja o godz. 11:00.

reklama

 

TUR 1921 Turek: Szymon Klecha, Mateusz Borowski, Filip Kurek, Miłosz Maciejewski (kpt), Franciszek Tomaszak, Adam Oleksy, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Aleksander Kowalczyk oraz Kamil Ślusarek, Dominik Zub, Norbert Jacaszek, Mateusz Romke, Aleksander Robak, Aleksander Szajrych.

Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia oraz materiał wideo: Ireneusz Oleksy

Podobne artykuły

Trampkarze Starsi pokonują lidera

Trampkarze Starsi pokonują lidera

23 maj.
MKS

MKS "Tur 1921" Turek - Cienin Zaborny 0-1

18 maj.
MKS Tur 1921 Turek vs Warta Eremita Dobrów

MKS Tur 1921 Turek vs Warta Eremita Dobrów

17 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama