III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty
 

Od dłuższego już czasu Tulisia Tuliszków znajdowała się na szczycie tabeli A-Klasy, jednak konieczne było postawienie „kropki nad i” i zdobycie takiej przewagi punktowej, by nikt z rywali nie mógł Tulisii dogonić. Udało się to zrobić 3 czerwca, podczas wyjazdowej potyczki z Górnikiem Kłodawa. Mecz zakończył się przegraną Górnika 0:3, a bramki dla Tuliszkowa zdobyli: Jakub Cieślak, Patryk Janicki oraz Miłosz Oblizajek.

Przed Tulisią jeszcze ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Spotkanie ze Spartą Barłogi, które odbędzie się w Tuliszkowie 10 czerwca, może mieć nieco „rekreacyjną formę”. Tulisia, po rozegraniu 23 meczów, ma obecnie na koncie 60 punktów, co daje jej prowadzenie w konińskiej A-klasie. Pozostała wprawdzie jeszcze jedna kolejka spotkań, ale szans na „przeskoczenie” Tulisii nie ma już Warta Krzymów.

reklama

Krzymów może jeszcze co najwyżej zrównać się punktami z Tulisią, ale i tak zajmie 2. miejsce w tabeli, ze względu na niekorzystny bilans bezpośrednich starć (jesienią Tulisia – Warta 0:1, wiosną Warta – Tulisia 1:2, decyduje lepszy współczynnik bramek strzelonych na wyjeździe).

Więcej informacji o klubie, składzie drużyny, statystykach na stronie tulisia.futbolowo.pl.

AW
Foto i wideo: Tulisia Tuliszków

Podobne artykuły

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

16 kw.
Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

22 st.
Tuliszków: Zebrali dla WOŚP  22 307 zł....

Tuliszków: Zebrali dla WOŚP 22 307 zł. Koszulka...

15 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama