środa 22 listopada 2017

Cecylii, Jonatana, Marka

reklama

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty
 

Od dłuższego już czasu Tulisia Tuliszków znajdowała się na szczycie tabeli A-Klasy, jednak konieczne było postawienie „kropki nad i” i zdobycie takiej przewagi punktowej, by nikt z rywali nie mógł Tulisii dogonić. Udało się to zrobić 3 czerwca, podczas wyjazdowej potyczki z Górnikiem Kłodawa. Mecz zakończył się przegraną Górnika 0:3, a bramki dla Tuliszkowa zdobyli: Jakub Cieślak, Patryk Janicki oraz Miłosz Oblizajek.

Przed Tulisią jeszcze ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Spotkanie ze Spartą Barłogi, które odbędzie się w Tuliszkowie 10 czerwca, może mieć nieco „rekreacyjną formę”. Tulisia, po rozegraniu 23 meczów, ma obecnie na koncie 60 punktów, co daje jej prowadzenie w konińskiej A-klasie. Pozostała wprawdzie jeszcze jedna kolejka spotkań, ale szans na „przeskoczenie” Tulisii nie ma już Warta Krzymów.

reklama

Krzymów może jeszcze co najwyżej zrównać się punktami z Tulisią, ale i tak zajmie 2. miejsce w tabeli, ze względu na niekorzystny bilans bezpośrednich starć (jesienią Tulisia – Warta 0:1, wiosną Warta – Tulisia 1:2, decyduje lepszy współczynnik bramek strzelonych na wyjeździe).

Więcej informacji o klubie, składzie drużyny, statystykach na stronie tulisia.futbolowo.pl.

AW
Foto i wideo: Tulisia Tuliszków

Podobne artykuły

Tuliszków: Lisy mocniejsze niż Orzeł....

Tuliszków: Lisy mocniejsze niż Orzeł. Gorgolewski i...

14 paźd.
Kawęczyn: Orzeł liderem A-klasy! Punkty zdobyte...

Kawęczyn: Orzeł liderem A-klasy! Punkty zdobyte w...

9 paźd.
Dobra: Wicher pokonał Teleszynę w derbach A-klasy

Dobra: Wicher pokonał Teleszynę w derbach A-klasy

26 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama