Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

poniedziałek 18 czerwca 2018

Elżbiety, Marka, Pauli

reklama

Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w Trzciance

Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w Trzciance
 

W dniu 03.06.2017 rok w Trzciance koło Piły odbył się Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w imprezie uczestniczyło około 120 zawodników z różnych miast Polski oraz kilkuosobowa reprezentacja Węgier. Fighterzy rywalizowali w karate kyokushin, grappling, K1 oraz MMA. Wielkopolski Klub Sportów Walki w Tuliszkowie wystawił do tych zawodów 4 zawodników zdobywając aż 6 medali Mistrzostw Polski.

Albert Jesiołkiewicz zdobył 1 miejsce w konkurencji grappling juniorów w kategorii 16 - 17 lat do 65 kg oraz 2 miejsce w kumite 16 - 17 lat do 65 kg. Jakub Stachurski zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling juniorów 16 - 17 lat do 65 kg, gdzie spotkał się w finale z kolegą klubowym Albertem Jesiołkiewiczem. Kamila Wiktorska zdobyła 2 miejsce w konkurencji grappling juniorek 14 - 15 lat do 55 kg . Aleks Wiktorski zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling dzieci do lat 8 oraz 3 miejsce w kumite dzieci do lat 8. Zawodnikami opiekowali się sensei Michał Kotas 2 dan oraz sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan, którzy pełnili również rolę sędziów. Sędzią głównym zawodów był Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan Poznań.

Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu sponsorów pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis oraz pana Roberta Wawrzyniaka z firmy A2 CAT za co serdecznie dziękujemy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tuliszków: Miłośnicy koni rywalizowali, a...

Tuliszków: Miłośnicy koni rywalizowali, a proboszcz...

z wczoraj
Tuliszków odrębnym okręgiem wyborczym? Na to...

Tuliszków odrębnym okręgiem wyborczym? Na to się zanosi

15 czerw.
Tuliszków: Konne zaprzęgi będą rywalizować na...

Tuliszków: Konne zaprzęgi będą rywalizować na stadionie

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama