Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

czwartek 21 czerwca 2018

Alicji, Alojzego, Rudolfa

reklama

Tur pokonał lidera z Kramska 4:2

Tur pokonał lidera z Kramska 4:2
 

Zespół Młodzika młodszego w swoim ostatnim meczu w sezonie pokonał w Turku Wartę Kramsk, która jest liderem w grupie mistrzowskiej. Nasza drużyna prezentowała się tym meczu zdecydowanie lepiej i wygrała ten mecz zasłużenie.

Pierwszą bramkę w 8 minucie strzelił Piotr Kubka po podaniu Mateusza Romke. Prowadzenie podwyższył tuż przed przerwą Franciszek Tomaszak, asystę przy tej bramce zaliczył Aleksander Kowalczyk. Po zmianie stron to TUR ciągle prowadził grę i stwarzał sobie sytuacje strzeleckie. Na 3:0 w 38 minucie podwyższył Mateusz Lorens. Po zaledwie dwóch minutach mieliśmy kolejną bramkę dla naszej drużyny. Po świetnym podaniu Tomaszaka swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Kubka. Warta Kramsk w końcówce meczu zdołała strzelić dwie bramki po prostych błędach naszej obrony jednak zwycięstwo podopiecznych Bartosza Grabowskiego było niezagrożone.

reklama

Skład zespołu: Szymon Klecha, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Kurek, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Mateusz Romke, Adam Oleksy, Piotr Kubka, Mateusz Lorens oraz Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Dominik Zub, Jakub Kotoński, Aleksander Robak, Igor Pichłacz, Aleksander Kowalczyk

Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia: Ireneusz Oleksy

Podobne artykuły

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje

13 czerw.
Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama