wtorek 22 sierpnia 2017

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

Brudzew: Kasztelania dziękuje za budowę szatni

Brudzew: Kasztelania dziękuje za budowę szatni
 

Zarząd Gminnego Klubu Sportowego "Kasztelania" Brudzew w imieniu wszystkich zawodników składa serdeczne podziękowania dla władz Gminy Brudzew: Pana Wójta Cezarego Krasowskiego, Zastępce Wójta Pana Pawła Jacaszka, Przewodniczącego Rady Pana Kazimierza Wdowińskiego oraz radnych Gminy Brudzew za zrealizowanie I etapu inwestycji budowy szatni sportowej na stadionie przy ulicy Piaski w Brudzewie.

Na nową szatnię sportowcy czekali już wiele lat, nowy budynek znacząco poprawi warunki uprawiania piłki nożnej przez zawodników wszystkich sekcji piłkarskich (od skrzatów po seniorów). Oprócz budowy szatni zostały przeprowadzone  prace nad renowacją płyty boiska co sprawi, że wkrótce stadion w Brudzewie stanie się jednym z ładniejszych obiektów tego typu w regionie. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Puchar Polski: Targówka czy Tulisia? Teleszyna...

Puchar Polski: Targówka czy Tulisia? Teleszyna czy...

z dzisiaj
Brudzew: Remis Kasztelanii ze Spartą w Święto...

Brudzew: Remis Kasztelanii ze Spartą w Święto Wojska...

16 sierp.
Brudzew: XXII Biegi Kasztelańskie

Brudzew: XXII Biegi Kasztelańskie

7 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama