Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

czwartek 22 luty 2018

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Noc Samurajów

Noc Samurajów
 

Kolejna Noc Samurajów za nami! W piątek, 09.06.2017 w Dojo Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku na ul. Powstańców Wielkopolskich 1 odbyło się kolejne, ostatnie już w tym sezonie nocne szkolenie.

Jak zwykle chętnych nie brakowało i już przed 22.00 wielu młodych ludzi niecierpliwie czekało na wejście do Dojo. Blisko 80 dzieci pod okiem sensei Dariusza Jasiakiewicza, sensei Sebastiana Szewczyka, sensei Kamila Więcławka, sensei Daniela Pakuły oraz sempai Ariela Więcławka, sempai Łukasza Tylki oraz sempai Martyny Majcherek bawiło się i brało udział w konkursach z nagrodami.

Największą jednak atrakcją tego szkolenia były niewątpliwie lody ufundowane przez firmę Zesiuk. Młodzi wojownicy, najedzeni i szczęśliwi swoją nocną przygodę zakończyli seansem filmowym.

Rano wszyscy wstali w dobrych humorach i wrócili do swoich domów, by oczekiwać na kolejną Noc Samurajów.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

18 st.
Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

9 st.
Wielki turniej karate

Wielki turniej karate

11-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama