wtorek 22 sierpnia 2017

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

I miejsce uczniów ZST w finale Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2017

I miejsce uczniów ZST w finale Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej 2017
 

W dniu 7 czerwca 2017 roku na strzelnicy miejskiej przy ulicy Sportowej podsumowano wyniki Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół  Ponadgimnazjalnych. Była to już szesnasta edycja zawodów strzeleckich organizowanych przez Powiatową Organizację LOK w Turku w porozumieniu z opiekunami sekcji strzeleckich działających w szkołach i placówkach wychowawczych na terenie Turku i powiatu tureckiego.

W tegorocznej lidze uczestniczyło łącznie sześć drużyn: z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, Zespołu Szkół Technicznych w Turku oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Drużyna  Zespołu Szkół Technicznych w składzie: Artur Maciaszek, Bartek Jędrzejczak, Michał Raszewski, Damian Gadko i Sebastian Kozłowski  zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

reklama

Dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej zajęli również nasi uczniowie: Artur Maciaszek i Radosław Łuczak.

Młodzież  ZST otrzymała Puchar Starosty Powiatu Tureckiego. Najlepsi zawodnicy zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Opiekunem drużyn jest Paweł Ogrodowczyk – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczniowie ZST ruszają na wakacje

Uczniowie ZST ruszają na wakacje

23 czerw.
II edycja konkursu fotograficznego

II edycja konkursu fotograficznego "Kadr na Powiat...

20 czerw.
Uczniowie z Duisburga gościli w ZST

Uczniowie z Duisburga gościli w ZST

8 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama