III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Tuliszków: III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo

Tuliszków: III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo
 

20 czerwca na hali sportowej w Tuliszkowie odbyły III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo. W turnieju wzięło udział 44 zawodników sekcji z grupy Funny Judo i grupy młodszej.

Wiele siły, wytrwałości i pracy włożyli zawodnicy biorący udział w mistrzostwach. Tego dnia dla dzieci było to wielkie wydarzenie bowiem dla niektórych był to pierwszy turniej i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi jak i sprawdzeniem swoich umiejętności nabytych na treningach. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Podczas turnieju były łzy, smutek i radość ale na końcu turnieju, każdy zawodnik opuszczał hale z uśmiechem na twarzy i z zadowoleniem. Podczas turnieju odbyło się także wręczenie certyfikatów potwierdzających zdany egzamin na stopień 5 kyu który otrzymali: Natalia Zając, Kamil Grabowski, Mateusz Durski, Kacper Zając, Kinga Zając, Jakub Styś, Marcel Pawłowski, Marcel Majkowski, Nadia Drożak, Norbert Janiak, Iga Górska. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom, drobne upominki.

Mistrzostwa klubu były podsumowaniem i sprawdzianem pracy wykonanej przez dzieci na zajęciach jak i kontynuacja cyklicznych mistrzostw sekcji.

Turniej wspierał sponsor klubu IzoSerwis - Jakub Kowalczyk, Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, firma PosGlanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski i Bud-An Wawrzyniak za co bardzo dziękujemy.


Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

z dzisiaj
Dajmy szansę Kacprowi podczas II Tuliszkowskiej...

Dajmy szansę Kacprowi podczas II Tuliszkowskiej...

z wczoraj
Tuliszków: Rozdadzą mieszkańcom flagi, by...

Tuliszków: Rozdadzą mieszkańcom flagi, by uczcić...

19 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama