Koncert Young Stadium Club / mixTura / 25 listopada 21:00

piątek 24 listopada 2017

Emmy, Flory, Romana

reklama

Tuliszków: III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo

Tuliszków: III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo
 

20 czerwca na hali sportowej w Tuliszkowie odbyły III Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo. W turnieju wzięło udział 44 zawodników sekcji z grupy Funny Judo i grupy młodszej.

Wiele siły, wytrwałości i pracy włożyli zawodnicy biorący udział w mistrzostwach. Tego dnia dla dzieci było to wielkie wydarzenie bowiem dla niektórych był to pierwszy turniej i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi jak i sprawdzeniem swoich umiejętności nabytych na treningach. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Podczas turnieju były łzy, smutek i radość ale na końcu turnieju, każdy zawodnik opuszczał hale z uśmiechem na twarzy i z zadowoleniem. Podczas turnieju odbyło się także wręczenie certyfikatów potwierdzających zdany egzamin na stopień 5 kyu który otrzymali: Natalia Zając, Kamil Grabowski, Mateusz Durski, Kacper Zając, Kinga Zając, Jakub Styś, Marcel Pawłowski, Marcel Majkowski, Nadia Drożak, Norbert Janiak, Iga Górska. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom, drobne upominki.

Mistrzostwa klubu były podsumowaniem i sprawdzianem pracy wykonanej przez dzieci na zajęciach jak i kontynuacja cyklicznych mistrzostw sekcji.

Turniej wspierał sponsor klubu IzoSerwis - Jakub Kowalczyk, Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, firma PosGlanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski i Bud-An Wawrzyniak za co bardzo dziękujemy.


Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: Zdobywali medale podczas Super Ligi...

Tuliszków: Zdobywali medale podczas Super Ligi Judo

20 list.
Ogorzelczyn: Nie wybrali Kościelaka. Po radnym...

Ogorzelczyn: Nie wybrali Kościelaka. Po radnym...

20 list.
Judo: International Judo Baltic Cup - Puchar...

Judo: International Judo Baltic Cup - Puchar Polski...

14 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama