Stand-up MixTura 5: Krzysztof Jahns "A Nie Mówiłem" / mixTura / 26 listopada 19:00

piątek 24 listopada 2017

Emmy, Flory, Romana

reklama

Malanów: Wakacyjna Liga Piłki Nożnej to świetne urozmaicenie lata! Zagraj w niej i Ty!

Malanów: Wakacyjna Liga Piłki Nożnej to świetne urozmaicenie lata! Zagraj w niej i Ty!
 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkich sympatyków futbolu do udziału w IX już edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej. Mecze odbywać się będą na kompleksie sportowym „Moje boisko - ORLIK 2012” w Malanowie przy ul. Parkowej 29 w okresie lipiec - sierpień.

W rozgrywkach mogą występować drużyny składające się min. z 6, a maks. z 15 zawodników. Wpisowe wynosi 150 zł od zespołu. Termin przyjmowania zgłoszeń kończy się 14 lipca 2017 r.. Warto jednak się pośpieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia można dokonać w siedzibie OSiR w Malanowie ul. Parkowa 29, przez e-mail sport@malanow.pl lub telefonicznie: (63) 278-05-30; 663 007 663. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców.

Szczegółowy regulamin rozgrywek oraz lista zgłoszeniowa dostępne są na stronach internetowych osir.malanow.pl  i www.wlpnmalanow.futbolowo.pl.

Malanów: Wakacyjna Liga Piłki Nożnej to świetne urozmaicenie lata! Zagraj w niej i Ty!

Podobne artykuły

Malanów: Zagraj w Amatorskiej Lidze Tenisa...

Malanów: Zagraj w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego

30 paźd.
Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII...

Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII "Malanowska...

23 wrz.
XII Biegi Uliczne

XII Biegi Uliczne "Malanowska Jesień" już 23 września

18 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama