wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Piotr Bieniek wraca do Tura!

Piotr Bieniek wraca do Tura!  - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiPrzez ponad 5 lat Piotr Bieniek grał w barwach Kasztelanii Brudzew 

Jeszcze do niedawna, podczas meczów Tura 1921 Turek z Kasztelanią Brudzew z trybun można było usłyszeć „Bieniu wróć!” Dziś na internetowej stronie turkowskiej drużyny czytamy, że Piotr Bieniek powraca do Tura, aby wesprzeć jego walkę w IV lidze.

Po 6 latach Piotr Bieniek, kapitan pierwszoligowego Tura Turek, wraca do naszego zespołu. - Jesteśmy pewni, że ogromne doświadczenie tego zawodnika zdobyte m.in. podczas gry w I lidze zostanie należycie wykorzystane w naszym zespole, a młodzi zawodnicy będą wykorzystywać wiedzę starszego kolegi w swoim rozwoju – czytamy na oficjalnej stronie Tura 1921 Turek.

reklama

Swoja piłkarską przygodę Bieniek zaczynał mając 8 lat. Grał wtedy w barwach Gwardii Koszalin. Rok później reprezentował inny koszaliński klub, Bałtyk Koszalin. Następnie rozpoczął grę w szkółce Amica Wronki, gdzie po 4 latach trafił do zespołu grającego w ekstraklasie. Stamtąd Piotr Bieniek przeniósł się do pierwszoligowego Tura Turek. W Turze grał w latach 2007-2011. Po swoim odejściu przez pół roku grał w trzecioligowej Ilance Rzepin, a następnie wrócił do Turku, aby grać w Kasztelani Brudzew i trenować jej najmłodszych zawodników.

Poza Piotrem Bieńkiem możemy spodziewać się kolejnych transferów, gdyż turkowski klub prowadzi rozmowy z innymi zawodnikami.

- Zależy nam, aby godnie reprezentować nasz region na piłkarskiej mapie województwa wielkopolskiego. Nadal naszym nadrzędnym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Chcemy także, aby nasi wychowankowie tworzyli trzon zespołu seniorów. Naszym celem na nadchodzący sezon jest utrzymanie się w IV lidze. Pragniemy dodać, że cały czas naszym priorytetem jest, aby nasz zespół reprezentowali zawodnicy z naszego powiatu – czytamy na stronie Tura 1921 Turek.

reklama

Seniorzy Tura 1921 Turek wracają do treningów 7 lipca.

M. Derucki / źródło: www.tur1921turek.pl

Zobacz ubiegłoroczne derby powiatu tureckiego pomiędzy Turem a Kasztelanią

Podobne artykuły

TUR pokonuje Wartę Kramsk 5:2

TUR pokonuje Wartę Kramsk 5:2

z wczoraj
Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

12 maj.
Tur 1921 Turek vs Obra 1912 Kościan

Tur 1921 Turek vs Obra 1912 Kościan

11 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama