poniedziałek 25 września 2017

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera
 

Latem w Malanowie dziać się będzie pod względem sportowym dużo więcej niż w wielu okolicznych gminach za sprawą rozgrywek kolejnej edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej, ale to bynajmniej nie koniec atrakcji dla miłośników ruchu i aktywności fizycznej. Przykładowo już w sobotę 22 lipca na boisku do piłki plażowej w Grąbkowie odbędzie się piłkarski turniej.

Do wzięcia udziału w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkie piłkarskie drużyny, nie tylko z terenu gminy, ale i całego powiatu. Turniej odbędzie się w sobotę 22 lipca w Grąbkowie, na boisku usytuowanym obok tamtejszej świetlicy wiejskiej. Początek zawodów przewidziano na godz. 9:00.

Osoby zainteresowane opcję sprawdzenia swych futbolowych umiejętności na piaszczystym gruncie powinny pamiętać, że zgłoszenia drużyn przyjmowane są do piątku 21 lipca do godz. 13:00.  W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u www.osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie) oraz elektronicznie sport@malanow.pl.

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Podobne artykuły

Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII...

Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII "Malanowska...

23 wrz.
XII Biegi Uliczne

XII Biegi Uliczne "Malanowska Jesień" już 23 września

18 wrz.
Wybory w Ogorzelczynie, wybory w Grąbkowie

Wybory w Ogorzelczynie, wybory w Grąbkowie

14 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama