Koncert Young Stadium Club / mixTura / 25 listopada 21:00

piątek 24 listopada 2017

Emmy, Flory, Romana

reklama

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera
 

Latem w Malanowie dziać się będzie pod względem sportowym dużo więcej niż w wielu okolicznych gminach za sprawą rozgrywek kolejnej edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej, ale to bynajmniej nie koniec atrakcji dla miłośników ruchu i aktywności fizycznej. Przykładowo już w sobotę 22 lipca na boisku do piłki plażowej w Grąbkowie odbędzie się piłkarski turniej.

Do wzięcia udziału w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkie piłkarskie drużyny, nie tylko z terenu gminy, ale i całego powiatu. Turniej odbędzie się w sobotę 22 lipca w Grąbkowie, na boisku usytuowanym obok tamtejszej świetlicy wiejskiej. Początek zawodów przewidziano na godz. 9:00.

Osoby zainteresowane opcję sprawdzenia swych futbolowych umiejętności na piaszczystym gruncie powinny pamiętać, że zgłoszenia drużyn przyjmowane są do piątku 21 lipca do godz. 13:00.  W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u www.osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie) oraz elektronicznie sport@malanow.pl.

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Podobne artykuły

Malanów: Zagraj w Amatorskiej Lidze Tenisa...

Malanów: Zagraj w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego

30 paźd.
Grąbków: Wybrali sołtysa. Daniel Szymański...

Grąbków: Wybrali sołtysa. Daniel Szymański wraca do...

28 wrz.
Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII...

Malanów: Deszcz lał, oni biegli. XII "Malanowska...

23 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama