czwartek 14 grudnia 2017

Alfreda, Izydora, Zoriny

reklama

Bibianna: Zagraj w Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej

Bibianna: Zagraj w Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej
 

W sobotę 5 sierpnia fani sportu powinni koniecznie pojawić się w Bibiannie. Wtedy to, we wspomnianej miejscowości gminy Malanów, odbędzie się XII Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Na imprezę zapraszają Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz MKS Malanów.

Turniej odbędzie się na boisku w Bibiannie, przy świetlicy wiejskiej. Początek rywalizacji od godz. 9:00. Zawody rozgrywane są w kategorii powyżej 15 lat. W turnieju udział biorą drużyny składające się z dwóch zawodników. Zawodnicy niepełnoletni obowiązkowo muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zawodach.

reklama

Więcej informacji na stronie osir.malanow.pl. Z niej można pobrać regulamin, listę zgłoszeniową itp.

W turnieju mogą grać nie tylko zawodnicy z terenu gminy Malanów. W latach ubiegłych w rywalizacji uczestniczyli m.in. mieszkańcy gminy Tuliszków, Turku, a nawet goście spoza powiatu. 

Bibianna: Zagraj w Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej

Podobne artykuły

MKS Malanów na III ligę

MKS Malanów na III ligę

12 grudz.
Wideo: Darły pierze, grali w gry, a na kolację...

Wideo: Darły pierze, grali w gry, a na kolację gęś...

21 list.
Bibiańskie darcie pierza

Bibiańskie darcie pierza

18 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama