sobota 16 grudnia 2017

Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

reklama

Tuliszków: Judocy na obozie

Tuliszków: Judocy na obozie
 

W dniach 20-30 lipca 2017 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie uczestniczyli w obozie sportowym Kadry Wojewódzkiej w Świeradowie Zdrój. Powołani zawodnicy to: Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Julia Kocimska i Norbert Tomaszewski.

Przez dziesięć dni zawodnicy prowadzeni przez trenera koordynatora kadry p. Henryka Kusze pracowali głównie nad techniką w Tachi –waza i Ne-waza oraz motoryką. Trenerami wspomagającymi byli Czesław Kur, dwukrotny medalista Mistrzostw Europy oraz Michał Gaj. Każdego dnia zawodnicy rozpoczynali dzień od porannego rozruchu i odbywali dwie sesje treningowe trwające dwie godziny.

reklama

Po każdym z trzech zaplanowanych mikrocyklach odbywała się odnowa biologiczna na basenie i saunie. Dodatkowo zawodnicy mieli okazje zwiedzić pobliska miejscowość oraz odbyła się wędrówka górska na Stóg Izerski. Przeprowadzone zostały także testy sprawności fizycznej w celu kontroli poziomu wytrenowania zawodników. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, sponsorzy klubu; firma IzoSerwis, PosGlanc, Hurtownia – Andrzejewski, Bud-An Wawrzyniak, za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji, Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju

14 grudz.
Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

13 grudz.
Tuliszków: Judocy z medalami

Tuliszków: Judocy z medalami

8 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama