Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

sobota 24 marca 2018

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

Tuliszków: Judocy na obozie

Tuliszków: Judocy na obozie
 

W dniach 20-30 lipca 2017 zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie uczestniczyli w obozie sportowym Kadry Wojewódzkiej w Świeradowie Zdrój. Powołani zawodnicy to: Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Julia Kocimska i Norbert Tomaszewski.

Przez dziesięć dni zawodnicy prowadzeni przez trenera koordynatora kadry p. Henryka Kusze pracowali głównie nad techniką w Tachi –waza i Ne-waza oraz motoryką. Trenerami wspomagającymi byli Czesław Kur, dwukrotny medalista Mistrzostw Europy oraz Michał Gaj. Każdego dnia zawodnicy rozpoczynali dzień od porannego rozruchu i odbywali dwie sesje treningowe trwające dwie godziny.

reklama

Po każdym z trzech zaplanowanych mikrocyklach odbywała się odnowa biologiczna na basenie i saunie. Dodatkowo zawodnicy mieli okazje zwiedzić pobliska miejscowość oraz odbyła się wędrówka górska na Stóg Izerski. Przeprowadzone zostały także testy sprawności fizycznej w celu kontroli poziomu wytrenowania zawodników. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie, sponsorzy klubu; firma IzoSerwis, PosGlanc, Hurtownia – Andrzejewski, Bud-An Wawrzyniak, za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji, Michał Gaj

Podobne artykuły

Judocy z Tuliszkowa na Super Lidze Judo

Judocy z Tuliszkowa na Super Lidze Judo

22 mrz.
Judo: Z Tuliszkowa na turniej w Poznaniu

Judo: Z Tuliszkowa na turniej w Poznaniu

12 mrz.
Tuliszkowscy judocy na sportowym obozie

Tuliszkowscy judocy na sportowym obozie

21 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama