Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

środa 21 marca 2018

Benedykta, Lubomiry, Lubomira

reklama

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych
 

W piątek 6 października w Russocicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody te były równocześnie kwalifikacjami do finału wojewódzkiego. Awans uzyskiwali tylko zwycięzcy. Każdy zawodnik z dziesięcioosobowej drużyny miał do pokonania dystans 1 kilometra w bardzo błotnistym terenie. Mimo ulewnego deszczu i przenikliwego zimna zawodnicy Zespołu Szkół Rolniczych spisali się na medal i to złoty medal.

reklama

Prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 12 października na poznańskiej Woli uzyskali: Konrad Tubacki, Mateusz Piłatowski, Seweryn Krygier, Kamil Orligóra, Patryk Sikora, Eliasz Szewczyński, Kamil Frątczak, Adrian Tubacki, Kacper Urbaniak, Adam Tomczyński i rezerwowy – Dominik Włodarczyk. Właśnie w takiej kolejności uczniowie biegali w Russocicach.

Gratulujemy wszystkim awansu do finału wojewódzkiego. Opiekunowi – p. Marcinowi Panfilowi życzymy dalszych sukcesów w szlifowaniu lekkoatletycznych talentów.

materiał nadesłany

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych

Podobne artykuły

ZSR w ścisłym finale programu

ZSR w ścisłym finale programu "Junkers Szkoli"

16 mrz.
Kaczki Średnie: Jak uprawiać kukurydzę? Jan...

Kaczki Średnie: Jak uprawiać kukurydzę? Jan Gruca i...

16 mrz.
Wideo:

Wideo: "Wieczory nauki" w ZSR CKP pomagają wybrać...

9 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama