wtorek 17 października 2017

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych
 

W piątek 6 października w Russocicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody te były równocześnie kwalifikacjami do finału wojewódzkiego. Awans uzyskiwali tylko zwycięzcy. Każdy zawodnik z dziesięcioosobowej drużyny miał do pokonania dystans 1 kilometra w bardzo błotnistym terenie. Mimo ulewnego deszczu i przenikliwego zimna zawodnicy Zespołu Szkół Rolniczych spisali się na medal i to złoty medal.

reklama

Prawo startu w finale wojewódzkim, który odbędzie się 12 października na poznańskiej Woli uzyskali: Konrad Tubacki, Mateusz Piłatowski, Seweryn Krygier, Kamil Orligóra, Patryk Sikora, Eliasz Szewczyński, Kamil Frątczak, Adrian Tubacki, Kacper Urbaniak, Adam Tomczyński i rezerwowy – Dominik Włodarczyk. Właśnie w takiej kolejności uczniowie biegali w Russocicach.

Gratulujemy wszystkim awansu do finału wojewódzkiego. Opiekunowi – p. Marcinowi Panfilowi życzymy dalszych sukcesów w szlifowaniu lekkoatletycznych talentów.

materiał nadesłany

Złoto dla ZSR w biegach przełajowych

Podobne artykuły

Lekkoatleci ZSR na Mistrzostwach Wielkopolski -...

Lekkoatleci ZSR na Mistrzostwach Wielkopolski -...

z wczoraj
DEN: W ZSR przyznali Kacze Oskary. Nagród...

DEN: W ZSR przyznali Kacze Oskary. Nagród dyrektora...

13 paźd.
Uczniowie z ZSR ruszają na podbój łódzkiej...

Uczniowie z ZSR ruszają na podbój łódzkiej "filmówki"?

11 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama