wtorek 17 października 2017

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama

Pobiegnij w "Słodkowskiej Dziesiątce"

Pobiegnij w
 

Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport w Słodkowie”, OSP Słodków, OSP Turkowice, Stowarzyszenie „Wspólnota Kobiet”, ZSP w Słodkowie zapraszają na pierwszy bieg „Słodkowska Dziesiątka”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 29 października. Biuro obsługi biegu będzie czynne od godz. 11:00. Bieg rozpocznie się godzinę później, w samo południe. Dla każdego uczestnika „Słodkowskiej Dziesiątki” przewidziano okolicznościowy medal i ciepły poczęstunek.

Swój udział można zgłosić odwiedzając stronę http://time4run.com.pl/imprezy/slodkowska-dziesiatka/. Wpisowe to jedynie 20 zł (w dniu zawodów 30 zł). Szczegóły na plakacie.

reklama

 

Pobiegnij w

Podobne artykuły

Wideo: Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Żuki 2017

Wideo: Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Żuki 2017

28 czerw.
Słodków: 60 000 zł strat. To efekt pożaru w...

Słodków: 60 000 zł strat. To efekt pożaru w świetlicy

8 maj.
Słodków: Pożar w świetlicy. Butla z gazem i...

Słodków: Pożar w świetlicy. Butla z gazem i kuchenka...

5 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama