czwartek 25 kwietnia 2024

Jarosława, Marka, Wiki

TUR 1921 Turek remisuje z Victorią Września

W niedzielny ranek drużyna trampkarza młodszego rozgrywała mecz z Victorią Września, spoktkanie to zakończyło się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Kacper Kałużny.

Spotkanie było rozgrywane przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Obfite opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru, a także fatalny stan murawy sprawiły, że zawodnikom trudno było utrzymać równowagę i dokładnie rozgrywać piłkę.

Nasza drużyna wyszła na prowadzenie w 12 minucie. Mateusz Lorens przedarł się lewą stroną boiska, ograł obrońcę z Wrześni i posłał dokładną piłkę do niepilnowanego Kacpra Kałużnego, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Kilka minut poźniej podwyższyć mógł Igor Pichłacz, lecz piłka po jego strzale z ostrego kąta trafiła w słupek.

Goście wyrównali w 28 minucie. Zawodnik Victorii posłał piłkę do wbiegającego w pole karne napastnika z Wrześni, który mając przed sobą tylko bramkarza umieścił piłkę w siatce. Zawodnik gości znajdował się na wyraźnym spalonym lecz sędzi zaliczył bramkę.

Po przerwie warunki atmosferyczne jeszcze się pogorszyły i obu drużynom trudno było stwarzać dogodne sytuacje strzelecki, a wynik pozostał bez zmian.

TUR 1921 Turek: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Adam Oleksy, Jakub Kotoński, Nikodem Marciniak, Igor Pichłacz, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Dominik Zub, Domink Wdowiak, Kamil Krotowski, Szymon Nowak, Mateusz Lorens, Aleksander Robak.

Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia: Ireneusz Oleksy

Przed meczem Pan Konrad Klecha ufundował 11 profesjonalnych piłek dla naszego klubu za co jesteśmy wdzięczni. Przekazane piłki na pewno pomogą w dalszym rozwoju klubu. TUR 1921 Turek dziękuje za okazałe wsparcie.