Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

sobota 24 marca 2018

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

TUR remisuje we Wrześni

TUR remisuje we Wrześni
 

W ostatnim swoim meczu w rundzie jesiennej zespół trampkarza młodszego zremisował na wyjeździe z drużyną Victorii Września 1:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kacper Kałużny.

Nasz zespół mecz rozpoczął w fatalnym stylu. Już w 5 minucie błąd w komunikacji naszego bramkarza z jednym z obrońców wykorzystał napastnik gospodarzy, który skierował piłkę do pustej bramki. Stracony gol podziałał bardzo mobilizująco na naszych piłkarzy i od tego momentu TUR zdecydowanie dominował na boisku. Już po dwóch minutach wyrównał Kacper Kałużny. Kolejne akcje były równie groźne lecz brakowało szczęścia i dobrego wykończenia. Do przerwy dogodne sytuacje mieli jeszcze Kałużny, Marciniak oraz Lorens. Po jednym z rzutów rożnych powalony w polu karnym został Jakub Kotoński lecz sędzia nie odgwizdał ewidentnej jedenastki.

reklama

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. TUR miał wyraźną przewagę w tym meczu lecz nie potrafił jej zamienić na bramki. Warto odnotować, że piłka po strzałach naszych zawodników trzy razy lądowała na poprzeczce i raz trafiła w słupek. Słaba skuteczność sprawiła, że nasi młodzi piłkarze tylko zremisowali na trudnym terenie we Wrześni.

Skład zespołu: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Adam Oleksy, Franciszek Tomaszak, Nikodem Marciniak, Mateusz Lorens, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Dominik Wdowiak, Filip Kurek, Jakub Kotoński, Kamil Krotowski, Piotr Kubka.

Trener: Bartosz Grabowski

Podobne artykuły

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

Mecz Tura 1921 z Polonią odwołany!

16 mrz.
Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

Stadion 1000-lecia przygotowany na IV ligę

27 lt.
Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

Czwarte miejsce Orlików na turnieju KOZPN w...

26 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama