czwartek 14 grudnia 2017

Alfreda, Izydora, Zoriny

reklama

Słodków: Turniej Mikołajkowy

Słodków: Turniej Mikołajkowy
 

W niedzielę 3 grudnia na sali sportowej w Słodkowie klub EKS Słodków przy wsparciu stowarzyszeń „Lokalne Porozumienie Samorządowe” oraz „Rozwój i Przyszłość” zorganizował towarzyski turniej piłkarski kat. ORLIK E2. Udział w nim wzięły 4 kluby z naszego powiatu a mianowicie „Wicher Dobra”, „Lech F.A. Władysławów”, „TUR 1921 TUREK” oraz gospodarze „EKS Słodków”.

Wymienione kluby wystawiły po 2 drużyny, a więc blisko 80 dzieci miało możliwość sprawdzenia się na parkiecie słodkowskiej sali. Jako że, był to turniej towarzyski, a głównym celem była sportowa zabawa i integracja młodych piłkarzy – organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji punktowej. Podziękowanie za udział i sportową walkę wszystkim drużynom złożył prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak, a pamiątkowe statuetki kapitanom drużyn wręczyli wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk oraz prezesi lokalnych stowarzyszeń, które wsparły organizację tego turnieju - Marek Pańczyk, Ryszard Banaszkiewicz i Władysław Karski. Podziękowania również dla Marcina Nycka za zapewnienie opieki medycznej. Na zakończenie wszystkim uczestnikom rozdano małą „słodkość” w postaci czekoladowych mikołajków.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

"Trochę Elektryczni" Mistrzami Mikołajkowego...

7 grudz.
Wideo: Grają w Turnieju Mikołajkowym na Hali...

Wideo: Grają w Turnieju Mikołajkowym na Hali...

3 grudz.
Wojtkowiak: Radni miejscy lansują się naszym...

Wojtkowiak: Radni miejscy lansują się naszym kosztem!

29 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama