Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

sobota 24 luty 2018

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Słodków: Turniej Mikołajkowy

Słodków: Turniej Mikołajkowy
 

W niedzielę 3 grudnia na sali sportowej w Słodkowie klub EKS Słodków przy wsparciu stowarzyszeń „Lokalne Porozumienie Samorządowe” oraz „Rozwój i Przyszłość” zorganizował towarzyski turniej piłkarski kat. ORLIK E2. Udział w nim wzięły 4 kluby z naszego powiatu a mianowicie „Wicher Dobra”, „Lech F.A. Władysławów”, „TUR 1921 TUREK” oraz gospodarze „EKS Słodków”.

Wymienione kluby wystawiły po 2 drużyny, a więc blisko 80 dzieci miało możliwość sprawdzenia się na parkiecie słodkowskiej sali. Jako że, był to turniej towarzyski, a głównym celem była sportowa zabawa i integracja młodych piłkarzy – organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji punktowej. Podziękowanie za udział i sportową walkę wszystkim drużynom złożył prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak, a pamiątkowe statuetki kapitanom drużyn wręczyli wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk oraz prezesi lokalnych stowarzyszeń, które wsparły organizację tego turnieju - Marek Pańczyk, Ryszard Banaszkiewicz i Władysław Karski. Podziękowania również dla Marcina Nycka za zapewnienie opieki medycznej. Na zakończenie wszystkim uczestnikom rozdano małą „słodkość” w postaci czekoladowych mikołajków.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

A. Wojtkowiak: Beznadzieja sportu w powiecie

A. Wojtkowiak: Beznadzieja sportu w powiecie

15 lt.
Samorząd potrzebuje mądrych ludzi, a nie...

Samorząd potrzebuje mądrych ludzi, a nie...

9 lt.
Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

16 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama