wtorek 23 stycznia 2018

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

ZST: Powrót z tarczą

ZST: Powrót z tarczą
 

Wspaniała akcja i cudowne uderzenie Przemysława Witkowskiego w ostatniej minucie półfinałowego spotkania z zespołem gospodarzy dało zespołowi „Profesorki Turek” zwycięstwo 3:2 i upragniony awans do finału VI Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty w Futsalu Praszka 2017.

Jednak zawodów nie rozpoczynaliśmy w równie wyśmienitych humorach. Pierwszy mecz , również zespołem z Praszki, niestety przez nas zespół przegrany 1:3 uświadomił nam, że będzie to trudny i wyczerpujący turniej. I nie pomyliliśmy się. Jednak nasz zespól pokazał nie tylko umiejętności techniczne i taktyczne ale przede wszystkim charyzmę. Po rozegranych czterech meczach grupowych , ćwierćfinale i półfinale wywalczyliśmy awans do finału. W finale zostaliśmy pokonani przez lepiej dysponowany zespół ZNP Włoszczowa.

reklama

Tym oto sposobem zostaliśmy Wicemistrzami Polski Pracowników Oświaty w futsalu na rok 2017. W zawodach uczestniczyły zespoły piłkarskie z województw: Łódzkiego, Wielkopolskiego , Opolskiego , Dolnośląskiego i Małopolskiego.

W reprezentacji Turku i Powiatu Tureckiego wystąpili nauczyciele: Stanisław Mikołajczyk Janusz Modrzejewski , Rafał Szewczyk , Szymański Michał , Szymański Wojciech, Janusz Woźniak, Przemysław Wełnicki, Przemysław Witkowski, Mateusz Zajdel, Radosław Zwoliński.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił rodziców i...

14 st.
Młodość i szyk czyli klasy maturalne ZST w...

Młodość i szyk czyli klasy maturalne ZST w pełnej...

13 st.
Maturzyści ZST zatańczyli poloneza. Sezon...

Maturzyści ZST zatańczyli poloneza. Sezon...

13 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama