III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

ZST: Powrót z tarczą

ZST: Powrót z tarczą
 

Wspaniała akcja i cudowne uderzenie Przemysława Witkowskiego w ostatniej minucie półfinałowego spotkania z zespołem gospodarzy dało zespołowi „Profesorki Turek” zwycięstwo 3:2 i upragniony awans do finału VI Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty w Futsalu Praszka 2017.

Jednak zawodów nie rozpoczynaliśmy w równie wyśmienitych humorach. Pierwszy mecz , również zespołem z Praszki, niestety przez nas zespół przegrany 1:3 uświadomił nam, że będzie to trudny i wyczerpujący turniej. I nie pomyliliśmy się. Jednak nasz zespól pokazał nie tylko umiejętności techniczne i taktyczne ale przede wszystkim charyzmę. Po rozegranych czterech meczach grupowych , ćwierćfinale i półfinale wywalczyliśmy awans do finału. W finale zostaliśmy pokonani przez lepiej dysponowany zespół ZNP Włoszczowa.

reklama

Tym oto sposobem zostaliśmy Wicemistrzami Polski Pracowników Oświaty w futsalu na rok 2017. W zawodach uczestniczyły zespoły piłkarskie z województw: Łódzkiego, Wielkopolskiego , Opolskiego , Dolnośląskiego i Małopolskiego.

W reprezentacji Turku i Powiatu Tureckiego wystąpili nauczyciele: Stanisław Mikołajczyk Janusz Modrzejewski , Rafał Szewczyk , Szymański Michał , Szymański Wojciech, Janusz Woźniak, Przemysław Wełnicki, Przemysław Witkowski, Mateusz Zajdel, Radosław Zwoliński.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Drzwi Otwarte ZST ukazały gimnazjalistom zalety...

Drzwi Otwarte ZST ukazały gimnazjalistom zalety...

z wczoraj
Razem można więcej

Razem można więcej

24 kw.
Sukces uczniów ZST w finale Wojewódzkiego...

Sukces uczniów ZST w finale Wojewódzkiego Konkursu...

17 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama