wtorek 23 stycznia 2018

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa
 

W dniach 5-7 stycznia 2018 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Shihan Kumiko Sunakawa - 5 dan WKO (Japonia).

Głównym celem szkolenia było przypomnienie podstaw wykonywania technik w kihon oraz poruszania się w różnych pozycjach ido geyko. Ponadto odbył się trening walki w kontakcie podczas, którego zwrócono uwagę na sposób obrony i ataku obniżonej pozycji w różnych płaszczyznach. Na zakończenie obyły się techniczne zajęcia poświęcone mistrzowskich kata. Shinan Kumiko również pokazała najnowsze metody treningowe z dziećmi jakie są realizowane podczas treningów w japońskich dojo. Nasz region reprezentowali szkoleniowcy w osobach: Dariusz Jasiakiewicz i Daniel Pakuła.

Korzystając z okazji ogłaszamy nowy nabór do sekcji karate, judo, kickboxingu, Muay Thai i K1 na terenie Turku, Malanowa, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Księżych. Szczegóły na www.karate.turek.net.pl.

materiał nadesłany
 

Podobne artykuły

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

Karate: Karatecy poddani egzaminowi

18 st.
Wielki turniej karate

Wielki turniej karate

11-12-2017
Tuliszków: Młodzieżowy Puchar Wielkopolski...

Tuliszków: Młodzieżowy Puchar Wielkopolski Karate...

05-12-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama