III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

czwartek 26 kwietnia 2018

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta!

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta! - foto: freeimages.com / Darren MacEachern
foto: freeimages.com / Darren MacEachern  

Miłośników popularnego "ping-ponga" czeka niebawem nie lada wyzwanie. Już w pierwszy weekend lutego rozegrany zostanie III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Kawęczynie. Swoich sił w tego typu zmaganiach mogą spróbować wszyscy – zarówno kawęczynianie, jak i mieszkańcy ościennych gmin.

O Puchar Wójta Jana Nowaka powalczymy 3 lutego. Wydarzenie rozpocznie się w sobotni ranek o godz. 9:00. Impreza odbędzie się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Kawęczynie. Zawodnicy powalczą w kilku kategoriach wiekowych. Najpierw do rozgrywek przystąpią uczniowie szkół podstawowych, w samo południe grę rozpoczną gimnazjaliści, a o godz. 14:00 przy stołach zjawią się osoby dorosłe. Zapisy odbędą się w dniu turnieju, na 15 minut przed startem gier w danej kategorii wiekowej. 

Do udziału w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn zachęcają Organizatorzy – Urząd Gminy Kawęczyn, GKS Orzeł Kawęczyn oraz Lokalny Animator Sportu.

reklama

 

Kawęczyn: III Otwarty Turniej Tenisa Stołowego niebawem. Wywalcz Puchar Wójta!

Podobne artykuły

Kawęczyn: Po raz XV grali o Mistrzostwo Gminy

Kawęczyn: Po raz XV grali o Mistrzostwo Gminy

29 mrz.
Chylin: Zagraj w Turnieju Tenisa Stołowego o...

Chylin: Zagraj w Turnieju Tenisa Stołowego o puchar...

15 lt.
Kawęczyn: Po raz III grali o Puchar Wójta

Kawęczyn: Po raz III grali o Puchar Wójta

5 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama