wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

Zwycięstwo seniorów Tura Turek z Zielonymi Koźminek

Drużyna seniorów pokonała Zielonych Koźminek w meczu kontrolnym rozgrywanym w Uniejowie 3:0. Nasi zawodnicy mogli pokusić się o większą zdobycz bramkową lecz brakowało dokładnego ostatniego podania.

Gra obronna całego zespołu wyglądała dobrze, dzięki czemu drużyna z Koźminka tylko raz przez cały mecz zagroziła naszej drużynie po dośrodkowaniu z bocznego sektora piłkę zmierzającą w światło bramki, testowany bramkarz przeniósł nad poprzeczką. W naszym zespole zagrało, 5 zawodników testowanych, których również będziemy mogli zobaczyć w następnym sparingu z IV ligowym Strykowem mecz zostanie rozegrany w Sobotę o godz. 10.00 w Uniejowie. Ponadto w 2 połowie, możliwość pokazania się dostali dwaj najlepsi zawodnicy Juniorów młodszych z Rocznika 2002 Adam Kąciak i Gabriel Bazner. Na początku widać było u nich nerwowość, lecz z minuty na minutę grali coraz pewniej i spokojniej. W kolejnych meczach kontrolnych znów, Ci zawodnicy będą dostawali możliwość ogrywania się na poziomie seniorskim.

Gole:
1x Bartosz Grabowski 12 minuta (asy. zawodnik testowany 3) 12 minuta
1xZawodnik Testowany 2 ( Rzut Wolny) 50 minuta
1xZawodnik Testowany 5 ( asy. Bartosz Grabowski) 55 minuta

Skład:
Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2 (70 Minuta Przemysław Kaczmarek), Mikołaj Czajka (70 minuta Maciej Maliński), Maciej Maliński (46 minuta Kuba Młynarski), Przemysław Kaczmarek (46 minuta Piotr Bieniek),Zawodnik Testowany 3 (65 minuta Jakub Lament, 78 minuta Bartosz Kowalski), Daniel Błaszczyk (60 minuta Gabriel Bazner), Zawodnik Testowany 4 (55 minuta Konrad Kubiak), Jakub Lament (46 minuta Jakub Dudek), Bartosz Kowalski (46 minuta zawodnik Testowany 5), Bartosz Grabowski (62 minuta Adam Kąciak)