wtorek 22 maja 2018

Emila, Neleny, Romy

reklama

Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas VII Nocnego Turnieju Piłki Nożnej

Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas VII Nocnego Turnieju Piłki Nożnej
 

Może i statystyczny mieszkaniec powiatu tureckiego w nocy z piątku na sobotę będzie smacznie spał w łózku, ale znajdą się śmiałkowie, którzy o tak późnej porze będą przelewać pot, strzelać bramki i popisywać się dryblingami. Wszystko w ramach VII Nocnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej,

Zawodnicy, którym zmęczenie spotęgowane późną porą gry niestraszne, po raz kolejny powalczą o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków. Impreza odbędzie się oczywiście w hali sportowej w Tuliszkowie. Początek zmagań o godz. 19:00. Co ważne, Stowarzyszenie "Razem dla Dzieci" przeprowadzi podczas turnieju akcję charytatywną na rzecz nienarodzonego jeszcze Michałka, który cierpi na skomplikowaną wadę serca.

Tuliszków: Dziś zagrają dla Michałka, podczas VII Nocnego Turnieju Piłki Nożnej

Podobne artykuły

Tuliszków:

Tuliszków: "Bitwa o flagę" dla uczczenia 100....

17 maj.
Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

8 maj.
Tuliszków: Motocykle, czeski rock i pomoc dla...

Tuliszków: Motocykle, czeski rock i pomoc dla Kacpra...

1 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama