Pomóżmy Julkowi w walce o życie. Kliknij i dowiedz się, jak pomóc!

sobota 24 luty 2018

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Władysławów: Kto wywalczy Puchar Wójta? Dowiemy się 25 lutego

Władysławów: Kto wywalczy Puchar Wójta? Dowiemy się 25 lutego
 

Zima to czas, kiedy miłośnicy piłki nożnej spędzają sporo czasu w miejscowych halach i tam doskonalą swoją technikę gry, także podczas rozmaitych turniejów. Tego typu zmagań nie może zabraknąć także we Władysławie. Sportowe emocje czekają nas już w ostatnią niedzielę lutego.

W dniu 25 lutego odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Władysławów. Areną zmagań będzie oczywiście władysławowska hala sportowa. Rywalizacja rozpocznie przed południem, o godz. 10:00. Osoby zainteresowane turniejem mogą zgłosić swój udział do piątku 23 lutego (promocja@wladyslawow.pl, tel. 63 280 46 39).

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Władysławów i inne potrzebne formularze można pobrać ze strony www.wladyslawow.pl.

Władysławów: Kto wywalczy Puchar Wójta? Dowiemy się 25 lutego

Podobne artykuły

Powołali Stowarzyszenie

Powołali Stowarzyszenie "ONES" Chylin

19 lt.
Turniej halowy trampkarzy młodszych pod...

Turniej halowy trampkarzy młodszych pod patronatem...

19 lt.
Międzylesie: Pijany 39-latek potrącił...

Międzylesie: Pijany 39-latek potrącił rowerzystę...

16 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama