niedziela 18 marca 2018

Edwarda, Narcyza, Zbysława

reklama

Karate: Słodko-gorzki smak po zawodach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy

Karate: Słodko-gorzki smak po zawodach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy
 

Z zawodów, które w sobotnie popołudnie 17 lutego , odbyły się w Kobyłce turkowscy karatecy wracają z dwoma medalami dla Gabrysia Kolenda i Weronika Mikosik za 4 miejsce, co nie jest złym wynikiem w silnie obsadzonym turnieju. Niestety jednak, oznacza to brak kwalifikacji do Mistrzostw, które w maju wystartują we Wrocławiu.

W sobotniej rywalizacji wzięło udział 111 najlepszych, krajowych zawodników z 32 klubów. Do mistrzostw starego kontynentu, kwalifikacje uzyskiwali tylko zawodnicy z pierwszego oraz drugiego miejsca.

reklama

Już niedługo jednak okazja do powetowania sobie niepowodzenia na Wszechstylowych Mistrzostwach Karate i Międzynarodowym turnieju Polish Fighter Cup , który 17 marca odbędzie się w Malanowie, dlatego już od poniedziałku karatecy zabierają się do intensywnej pracy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzostwa Karate Wszechstylowego

Mistrzostwa Karate Wszechstylowego

12 mrz.
II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th...

II miejsce Alberta Jesiołkiewicza na 15th Domenica Cup

12 mrz.
Karate: Sukces w Żaganiu

Karate: Sukces w Żaganiu

9 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama