Drzwi Otwarte ZST - środa 25 kwietnia

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

"OCHOCKI Turek" wygrali XXII Edycję "Kolskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej"

foto: nadesłane 

W sobotę 07 kwietnia w Kole odbyła się ostatnia kolejka "KALPS" w której zespół "OCHOCKI Turek" pokonał drużynę Certo-Stal wynikiem 2:1. Był to wymarzony rezultat ponieważ przed ostatnią kolejką obie drużyny miały taką samą ilość punktów i o kształcie tabeli na koniec decydował bezpośredni pojedynek.

Był to niezwykle interesujący i wyrównany sezon trwający blisko siedem miesięcy, 6 drużyn grało cztery rundy systemem "każdy z każdym ". Sezon obfitował w bardzo wyrównane i zaciekłe pojedynki oraz częste zmiany w czubie tabeli. Zwycięstwo smakuje tym bardziej że pośród zespołów występowali zawodnicy czynnie grający na parkietach 3 i 2 ligowych.

reklama

Zespół "OCHOCKI Turek" gra już czwarty sezon w ramach rozgrywek" KALPS" i po ubiegłorocznym III miejscu, w tym sezonie chłopaki zdobyli upragnione złote medale oraz okazały puchar. Siłą drużyny jest niewątpliwie charakter i zgranie ale prym wiedzie doświadczenie zebrane przez lata spędzone na parkietach zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich.

Należy nadmienić że chłopaki na przełomie lutego i marca brali udział w Grand Prix Polski DFD KARKONOSZE CUP gdzie w decydującym meczu niestety przegrali z drużyną BREMBO Częstochowa 1:2 i ostatecznie zajęli IV miejsce na 12 drużyn biorących udział w turnieju.

Drużyna "OCHOCKI Turek" pragnie podziękować przede wszystkim Krzysztofowi Ochockiemu i jego firmie "Ochocki Okna i Drzwi" za jego wsparcie i pomoc organizacyjną, P.P.H.U. "POLSTYR" Zbigniew Święszek, Automobile Torino sp. z o.o Konin, Drewtur L.T.M. Greber Sp. Jawna, P.P.H.U. Unicorn T&T, "Części-Turek" oraz wszystkim sponsorom oraz sympatykom piłki siatkowej za udzielone wsparcie, będziemy chcieli być jeszcze lepsi!

reklama

Skład drużyny: Krzysztof Ochocki, Ireneusz Siwek, Łukasz Berliński, Tomasz Durczński, Michał Radzimski, Jakub Płóciennik, Marcin Miklas, Mariusz Drzewiecki, Piotr Leśniewicz, Mateusz Pakuła, Kacper Ochock, Marcin Hartman.

Tabela końcowa "KALPS" Sezon 2017/2018

Miejsce Drużyna Punkty Mecze Sety Małe punkty

1. Ochocki Turek 36 – 20 - 36:24 (+60)

2. Certo-Stal 35 – 20 - 35:25 (+43)

3. Team Stare Miasto 33 – 20 - 33:27 (+39)

4. GTS Mąkolno 32 – 20 - 32:28 (-4)

5. Wirtualni Zryw Dąbie 25 - 20 - 26:34 (+52)

6. K.S. "Górnik" Kłodawa 18 – 20 - 18:42 (-190)

 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Drugie charytatywne zmagania siatkarzy

Drugie charytatywne zmagania siatkarzy

14 kw.
Już w sobotę: Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Już w sobotę: Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

10 kw.
Turek: Siatkarze SP1 Mistrzami Rejonu. Srebro...

Turek: Siatkarze SP1 Mistrzami Rejonu. Srebro dla SP5

22 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama