III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno
 

W miniony weekend Tulisia Tuliszków rozegrała swój kolejny mecz w ramach walki o mistrzostwo konińskiej klasy okręgowej. Niestety, to goście wyjechali z Tuliszkowa ze zdobyczą w postaci 3 ligowych punktów, gdyż potyczka Tulisii i Błękitnych Mąkolno zakończyła się wynikiem 0:1. Jakże cennego gola dla Błękitnych zdobył Krzysztof Czajkowski.

Po 20 meczach Tulisia Tuliszków z 10 wygranymi na koncie, 4 remisami i 6 przegranymi – czyli 34 punktami – plasuje się na 5 miejscu w tabeli. Czołowe miejsca zajmują takie drużyny, jak Polonus Kazimierz Biskupi, Olimpia Koło i Kasztelania Brudzew. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie tulisia.futbolowo.pl.

reklama

W innych meczach tego weekendu Czarni II Ostrowite pokonali Znicz Władysławów 2:0 (B-klasa), Tulisia II Tuliszków triumfowała nad LZS Karszew 5:1 (B-klasa), Osiek Wielki rozgromił Grom Malanów 6:1 (A-klasa), Teleszyna Przykona przegrała z GKS Osiek Łuczywno 2:3 (A-klasa), Nałęcz Babiak wygrał z Wichrem Dobra 2:0 (A-klasa), Kasztelania Brudzew uległa Płomieniowi Nekla 1:2 (klasa okręgowa), a Tur 1921 Turek zremisował z Odolanovią Odolanów 1:1 (IV liga). Orzeł Kawęczyn (A-klasa) pauzował.

AW

 

Podobne artykuły

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

22 st.
Tuliszków: Zebrali dla WOŚP  22 307 zł....

Tuliszków: Zebrali dla WOŚP 22 307 zł. Koszulka...

15 st.
Bramkarz Kasztelanii Brudzew najlepszy wśród...

Bramkarz Kasztelanii Brudzew najlepszy wśród...

8 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama