XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim
 

21 kwietnia reprezentacja klubu Striker w Turku miała okazje uczestniczyć w treningu personalnym na sali treningowej Marcina „Różala” Różalskiego. W treningu uczestniczył trener Kamil Więcławek oraz zawodnicy: Szymon Kałużny, Hubert Izydorkiewicz oraz Marcin Wojciechowski.

Marcin Różalski były zawodnik KSW, aktualnie fighter walczący dla zawodowej federacji DSF w Polsce, mistrz świata Kickboxingu organizacji ISKA i WKA w formule K-1.

reklama

Tematem przewodnim był trening szybkości. Nowoczesne formy, metody treningowe pozwoliły na przyswojenie wiedzy z zakresu motoryki. Oprócz typowych ćwiczeń szybkościowych, które mogliśmy sprawdzić na własnej skórze, była okazja do porozmawiania na tematy związane z treningiem i przygotowaniem do turniejów. Różal posiada ogromną wiedzę na temat konstruowania planu treningowego i z cała pewnością jego rady pomogą w dalszych przygotowaniach oraz startach naszych zawodników.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby na treningi. Nie każdy musi zostać zawodnikiem ale każdy może trenować w naszym klubie. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy w profesjonalnie wyposażonej Sali treningowej OSP Turek przy ul. 3 maja. Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 661472143.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Striker Turek w trasie: Polish Fighter Kids...

Striker Turek w trasie: Polish Fighter Kids Szczecin...

18 maj.
Turkowscy kick-boxerzy na turnieju w Wilkowicach

Turkowscy kick-boxerzy na turnieju w Wilkowicach

17 kw.
Wojownicy Kamila Więcławka, czyli kickboxing po...

Wojownicy Kamila Więcławka, czyli kickboxing po...

9 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama