XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich
 

W niedzielę 22 kwietnia judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie walczyli na tatami w Obornikach Śląskich w 6 edycji Okami Cup turnieju judo dla dzieci i młodzików.

W turnieju udział wzięło blisko 500 judoczek i judoków z 30 klubów z województw: opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Tuliszkowscy judocy walczyli w kategorii wiekowej młodzika w której wystartowali: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Paula Markiewicz, Jan Antoniewicz i Norbert Tomaszewski.

reklama

Był to kolejny start judoków w tym miesiącu gdzie osiągnęli dobre wyniki, jak mówi trener sekcji był to kolejny start kontrolny sprawdzający nabytą wiedzę i umiejętności podczas treningów.

Udział w turnieju można udać za udany, gdyż każdy z zawodników wrócił do Tuliszkowa z medalem. Podczas turnieju obecny był trener współpracujący p. Rafał Kubacki, dwukrotny Mistrz Świata, który po turnieju udzielił cennych wskazówek.

Wyniki:

  • Natalia Poprawska – 1 miejsce
  • Norbert Tomaszewski – 1 miejsce
  • Paula Markiewicz – 2 miejsce
  • Katarzyna Konieczka – 3 miejsce
  • Jan Antoniewicz – 3 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor sekcji, p. Jakub Kowalczyk – IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski za co serdecznie dziękujemy.

reklama

Trener sekcji - Michał Gaj

Judocy na turnieju w Obornikach Śląskich

Podobne artykuły

Zdobyli w Lipnie 19 medali. Judocy dali z...

Zdobyli w Lipnie 19 medali. Judocy dali z siebie...

9 maj.
26 judoków reprezentowało Tuliszków

26 judoków reprezentowało Tuliszków

30 kw.
Turkowscy karatecy na turnieju w Kobierzycach

Turkowscy karatecy na turnieju w Kobierzycach

17 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama