poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

Tur 1921: Kolejna wygrana trampkarzy starszych

W niedzielę 22 kwietnia trampkarz starszy rozgrywał kolejne spotkanie ligowe ze Zniczem Władysławów. Spotkanie stało na wysokim poziomie.

Nasz zespół już w trzeciej minucie mógł prowadzić ale doskonale spisał się bramkarz gospodarzy. Po drugiej stronie również wyśmienicie interweniował Kacper Majcherek, dzięki jego umiejętnościom Tur zachował czyste konto. Dopiero w 25 min pierwszego gola zdobył Jakub Matusiak i 3 min później podwyższył Paweł Rybak. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Druga połowa zaczęła się od ataków Tura i przyniosło to efekt w postaci gola strzelonego przez Patryka Mądrachowskiego. W 65 minucie meczu wynik ustalił Eryk Jurkiewicz pokonując bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Tura.