XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Tur 1921: Wygrana trampkarzy starszych w Wierzbinku

Tur 1921: Wygrana trampkarzy starszych w Wierzbinku - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Trampkarze starsi 4 maja udali się na kolejny mecz ligowy do Wierzbinka, z którym MGKS zawsze toczy zacięte boję.

I tym razem gospodarze postawił nam trudne warunki, od pierwszej minuty byliśmy w ofensywie, ale rywale skutecznie rozbijali nasz ataki. Dopiero po stałym fragmencie udało się pokonać bramkarza Wierzbinka. Doskonały zagraniem w pole karne popisał się Filip Budka, spółka minęła wszystkich w polu i wpadła do bramki.

reklama

Na drugiego gola musieliśmy czekać do 18 min. Fantastycznie w polu karym zachował się Paweł Rybak, uderzył mocno piłkę w kierunku bramki a ta odbiła się od poprzeczki i wpadła prosto pod nogi Erykowi Domagalskiemu, a ten wpakował ja do bramki. 4 min później kolejnego gola zdobył Filip Budka i do przerwy było 3-0.

Po zmianie stron stworzyliśmy sobie kilka super okazji, ale bramkarz spisywał się wyśmienicie. W 35 min doskonale ustawiony Jurkiewicz nie dał szans golkiperowi i podwyższył wynik na 4-0. Po jednej z kontr doskonale zagrana została piłka do Bartosza Serafińskiego, a ten zauważył źle ustawionego bramkarza i mocnym strzałem z 25 metrów umieścił piłkę w bramce.

Pod koniec meczu Wierzbinek wykorzystał dekoncentrację Tura i zdołał zmniejszyć rozmiary porażki zdobywając dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5-2.

reklama

Na wyróżnienie dzisiaj zasługuje postawa naszych obrońców w szczególności Filipa Staszaka i Kacpra Brzostowskiego, którzy doskonale się spisywali w defensywie.

Brzostowski Dariusz

Podobne artykuły

Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

Ostatni mecz w Turku kończy się remisem

26 maj.
TUR pokonuje Wartę Kramsk 5:2

TUR pokonuje Wartę Kramsk 5:2

21 maj.
Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

Tur 1921 pokonuje Obrę 1912

12 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama