XV Dni Malanowa z Future Folk, Eleni i zespołem Piękni i Młodzi

poniedziałek 28 maja 2018

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce
 

Piąta już edycja imprezy dla miłośników biegów długodystansowych, Wyszyńskiej Dziesiątki, odbędzie się w sobotę 26 maja. Do udziału w zmaganiach zachęcają: Klub Baszta Wyszyna, Urząd Gminy Władysławów, Szkoła Podstawowa w Wyszynie oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

Zawodnicy będą mieli do wyboru rozmaite dystanse. Dłuższy, mający 10 km, zaliczany jest do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Dla osób rozpoczynających przygodę z tego typu zmaganiami przygotowany jest bieg na krótszym dystansie 3 km. Ponadto odbędzie się również marsz nordic walking na dystansie 5 km. Wcześniej odbędą się biegi młodzieżowe. Szczegóły na plakacie.

reklama

Dla każdego uczestnika biegu i marszu organizatorzy przygotowali wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz paczkę ze zdrową żywnością od sponsora biegu.

Atrakcją V Wyszyńskiej Dziesiątki będzie Strefa Zdrowia. Dzięki niej uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z opcji konsultacji z dietetykiem i fizjoterapeutą, a także posmakować zdrowego jedzenia.

Regulamin biegów znajduję się np. na stronie internetowej www.maratonypolskie.pl.

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Podobne artykuły

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18 maj.

"Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo". Adam Kszczot...

16 lt.
Wyszyna: Atmosfera była miła, choinka się w...

Wyszyna: Atmosfera była miła, choinka się w Szkole...

5 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama