Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)

Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)
 

We wtorek 29 maja drużyna młodzika starszego Tura Turek pojechała do Kramska, aby zmierzyć się z tamtejszą Wartą.

Zawodnicy MGKS-u od pierwszych minut zdominowali zespół gospodarzy, tworząc sobie wiele sytuacji bramkowych. Pierwszą bramkę strzelamy po kapitalnej akcji Adama Oleksego, który minął kilku zawodników Warty i zagrał piłkę do Kacpra Chojnackiego, który pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po bramce obraz meczu cały czas wyglądał tak samo, Tur na dobre zagościł pod bramką gospodarzy, którzy nie mogli wyjść z własnej połowy. Niespodziewanie, kilka minut przed końcem pierwszej połowy Warta stworzyła sobie jedyną sytuację w pierwszej połowie, niestety dla nas napastnik gospodarzy uderzył z dystansu i ustalił wynik do przerwy na 1:1. Po przerwie Tur znów ruszył do frontalnych ataków, czego efektem gol Marcela Czapnika na 2:1. Gospodarzom szybko jednak udało się wyrównać po rzucie wolnym. Bramka Warty zadziałała na zawodników Tura niczym płachta na byka, którzy w końcu zachowali zimną krew pod bramką przeciwnika. Czego efektem były kolejne bramki autorstwa Czapnika, Oleksego A, Skopińskiego oraz Warzycha. Podsumowując podopieczni trenera Macieja Malińskiego zdeklasowali rywala wynikiem 6:2. Kolejne spotkanie drużyny już w sobotę o 11 w Turku, gdzie podejmiemy SKP Słupca.

reklama

0:1 Kacper Chojnacki (Adam Oleksy)
1:2 Marcel Czapnik
2:3 Marcel Czapnik (rzut wolny)
2:4 Adam Oleksy (Tobiasz Adamczyk)
2:5 Jakub Skopiński (Adam Oleksy)
2:6 Szymon Warzych (Wiktor Olejnik)

Skład Tura:
Jarek, Olejnik- Pietraszek, Adamczyk, Lament, Czapnik, Zioła, Skopiński, Oleksy C, Oleksy A, Filipiak, Chojnacki, Janik, Litwin, Warzych, Kubka, Skopiński, Dąbkowski.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje

13 czerw.
Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama