Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)
 

Bardzo jednostronny mecz odbył się w sobotę na stadionie w Turku, gdzie rywalem juniorów Tura 1921 Turek był zespół GKS Sompolno. W pierwszej połowie zespół z Sompolna dość dobrze się bronił, jedyną bramkę dla Tura zdobył Jakub Lempach po podaniu Gabriela Baznera. Goście nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Chojnackiego.

W drugiej połowie oglądaliśmy już całkowitą dominacje zespołu z Turku. Dwie pierwsze bramki zdobył Adam Kąciak. Za pierwszy razem asystował Bartosz Stasiak, przy drugiej bramce najładniejszą asystą w meczu popisał się Gabriel Bazner. Dwie kolejne bramki padły po indywidualnych akacjach Jakuba Lempacha i Gabriela Baznera. Przy szóstej bramce,którą zdobył Gabriel Bazner asystę zaliczył Mikołaj Modrzejewski. Ostatnią bramkę zdobył powracający po dłuższej przerwie do zespołu Michał Dybus.

reklama

Patryk Chojnacki, Jakub Kubiak, Kacper Krzyżostaniak(41 Szymon Walczak), Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz(60 Dawid Kasprzak), Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Gabriel Bazner, Mikołaj Modrzejewski, Adam Kąciak, Jakub Lempach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje

13 czerw.
Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)

Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama