Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

W dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała 14 osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate i kickboxingu. Plan został wykonany w 120 procentach. Zdobyliśmy 12 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 4 medale kickboxingu.

Złoto wywalczyli: Julita Stanisławska, Gabriel Skierski, Filip Konefał, Natalia Pietrzak, Filip Wawrzyniak. Drugie miejsca przypadło dla: Nikoli Stankiewicz, Marcela Rosiaka, Artura Kaczmarka, Filip Bałdyka. Na trzecim miejscu podium znaleźli się: Aleksandra Zająć, Patryk Dobiecki, Julita Stanisławska, Kacper Wojtkowiak. W kickboxingu po raz pierwszy zwalczyło 4 zawodników dla których był to sprawdzian życiowy. II miejsce zajęli: Kacper Marciniak, na trzecim miejscu byli Patryk Marciniak, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

reklama

Kierownikiem ekipy karate był Jakub i Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła. Wszystkie koszt udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie Burmistrzowi Miasta Turku, Burmistrzowi Miasta i Gminy Tuliszków, Firmie Lanko, Maks Sport, PGKiM Turek.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

6 czerw.
Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

5 czerw.
Turek: XIX Mistrzostwa Wielkopolski Karate

Turek: XIX Mistrzostwa Wielkopolski Karate

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama