sobota 20 kwietnia 2024

Agnieszki, Amalii, Czecha

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu - foto: materiał nadesłany

W dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała 14 osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate i kickboxingu. Plan został wykonany w 120 procentach. Zdobyliśmy 12 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 4 medale kickboxingu.

Złoto wywalczyli: Julita Stanisławska, Gabriel Skierski, Filip Konefał, Natalia Pietrzak, Filip Wawrzyniak. Drugie miejsca przypadło dla: Nikoli Stankiewicz, Marcela Rosiaka, Artura Kaczmarka, Filip Bałdyka. Na trzecim miejscu podium znaleźli się: Aleksandra Zająć, Patryk Dobiecki, Julita Stanisławska, Kacper Wojtkowiak. W kickboxingu po raz pierwszy zwalczyło 4 zawodników dla których był to sprawdzian życiowy. II miejsce zajęli: Kacper Marciniak, na trzecim miejscu byli Patryk Marciniak, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

Kierownikiem ekipy karate był Jakub i Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła. Wszystkie koszt udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie Burmistrzowi Miasta Turku, Burmistrzowi Miasta i Gminy Tuliszków, Firmie Lanko, Maks Sport, PGKiM Turek.