Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje
 

W sobotę trampkarze młodsi rozgrywali swoje ostatnie spotkanie w grupie mistrzowskiej podejmując na swoim boisku lidera tabeli Oranje Konin. Mecz zakończył się remisem 2:2, który pozwolił naszej drużynie zająć trzecie miejsce w tabeli i uzyskać awans do Wielkopolskiej Ligi Trampkarzy.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, drużyny prezentowały podobny poziom umiejętności. Skuteczniejsi jednak w pierwszej połowie byli goście, którzy pierwszą bramkę strzelili w 15 minucie, a po kolejnych 10 minutach dołożyli kolejne trafienie. Nasi zawodnicy mimo, że kilkukrotnie próbowali to przed przerwą nie potrafili znaleźć drogi do bramki.

reklama

Podopieczni Bartosza Grabowskiego, żeby zachować trzecie miejsce musieli przynajmniej zremisować spotkanie i od początku drugiej połowy było widać, że są bardzo zdeterminowani i co raz odważniej poczynają sobie na boisku. Szczęścia zabrakło Piotrkowi Kubce, kiedy jego dwa strzały zatrzymały się na poprzeczce. Chwilę później na bramkę strzelał Nikodem Marciniak, bramkarz gości zdołał co prawda obronić uderzenie, jednak do pustej bramki piłkę dobił Adam Oleksy. Po paru minutach od bramki kontaktowej TUR doprowadził do wyrównania. Środkiem boiska przedarł się Kamil Krotowski, który wyłożył piłkę do wbiegającego w pole karne Marciniaka, a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. W ostatniej akcji meczu zwycięstwo naszej drużynie mógł zapewnić Filip Staszak, jednak jego strzał głową minimalnie minął bramkę rywala.

TUR: Kamil Ślusarek, Kacper Brzostowski, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Patryk Cieślak, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Piotr Kubka, Kacper Kałużny oraz Szymon Klecha, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Kacper Chruściński, Filip Kurek, Jakub Kotoński, Kamil Krotowski.

Trener: Bartosz Grabowski

Podobne artykuły

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

30 maj.
Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)

Warta Kramsk - Tur Turek 2:6 (1:1)

30 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama