III Indywidualne Mistrzostwa Miasta Turku i Powiatu Tureckiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn / 2 maja 15:00

wtorek 24 kwietnia 2018

Bony, Horacji, Jerzego

reklama

Wideo: Podsumowanie warsztatów i powitanie lata w Przystani

W niedzielne popołudnie, 19 czerwca, w budynku Stowarzyszenia Przystań powitano lato. Było to podsumowanie roku szkolnego i połowy zmagań projektowych. Podczas tego wydarzenia zaprezentowały się wszystkie grupy działające w Przystani.

Grupy taneczne prezentowały wachlarz tanecznych umiejętności, których nabywały pod okiem Magdy Grabowskiej (ogólna grupa taneczna) i wychowanków Scabbu – Dominika Niestrata i Bartek Marchwicki (grupa taneczna Hip Hop). Kolejne grupy prezentowały się w spektaklu.

Wystąpiły trzy grupy teatralne i trzy grupy plastyczne, które wykonały scenografię w ramach projektu Międzypokoleniowego Klubu Kultury „Kuźnia Artystyczna”, wspieranego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Gminę Miejską Turek. Wśród grup teatralnych czynnie działa grupa dla dzieci i grupa amatorskiego zespołu teatralnego Poruszenie, obie grupy prowadzone przez p. Marię Sulkowską. Od niedawna prężnie działa również grupa dla dorosłych, dowodzona przez p. Jacka Sulkowskiego.

Grupą plastyczną dzieci opiekuje się p. Aldona Wojtczak, a nad grupą plastyczną dla dorosłych pieczę sprawuje p. Ewa Muszyńska. Wychowankowie Przystani mają też okazję twórczo pohałasować, a to za sprawą warsztatów perkusyjnych prowadzonych przez p. Pawła Wierzbickiego.

Obecnie Przystań w gronie dzieci i młodzieży liczy sobie 65 stałych uczestników, doliczając do tej sumy zaangażowane osoby dorosłe, to około 90 osób. A oto krótka wideorelacja z tego wydarzenia.

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Drzwi otwarte ZSR CKP w Kaczkach...

Wideo: Drzwi otwarte ZSR CKP w...

z dzisiaj
Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w...

Wideo: I Mistrzostwa Miasta Turku...

10 kw.
Wideo: Obrabiarki warte 1 116 000 zł trafiły do...

Wideo: Obrabiarki warte 1 116 000 zł...

4 kw.
Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali. Wszytko,...

Wideo: Śpiewali, tańczyli, licytowali....

25 mrz.
Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości szansą...

Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości...

15 mrz.
Wideo:

Wideo: "Wieczory nauki" w ZSR CKP...

9 mrz.
reklama
reklama
reklama