Koncert w Pomocy Juliankowi / 25 marca, godz. 15:00

czwartek 22 marca 2018

Bogusława, Jagody, Katarzyny

reklama

Wideo: Premierowa piosenka Pauli Biskup z Turku

Młoda wokalistka z naszego miasta, jedenastoletnia Paula Biskup opublikowała właśnie w serwisie YouTube teledysk do swojej debiutanckiej piosenki pt ."Bez pośpiechu". Autorem muzyki i słów do tej piosenki jest Rafał Stępczyński - muzyk, wokalista, kompozytor występujący pod pseudonimem eReSt, na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii. Wypatrzył on Paulę w jednym z serwisów społecznościowych i postanowił napisać dla niej właśnie tę piosenkę. Nagranie zostało zarejestrowane w styczniu tego roku w studio nagrań Islands w Inowrocławiu. Zdjęcia do teledysku zostały zarejestrowany podczas niedawnej wizyty młodej artystki z rodzicami na urokliwiej wyspie Malta, a także w naszym turkowskim lesie.

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu, a także do śledzenia kariery Pauli, która w najbliższym czasie weźmie udział w kilku festiwalach piosenki, regionalnych i ogólnopolskich. Trzymamy kciuki i życzymy Pauli dalszych sukcesów.

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości szansą...

Wideo: Rozwój kompetencji przyszłości...

15 mrz.
Wideo:

Wideo: "Wieczory nauki" w ZSR CKP...

9 mrz.
Wideo: Nowy wóz w OSP Turek poświęcony

Wideo: Nowy wóz w OSP Turek poświęcony

5 mrz.
Wideo: Bartoszewski o Bartoszewskim. Syna...

Wideo: Bartoszewski o Bartoszewskim....

28 lt.
Wideo: Brudzyń Mistrzem Powiatu w XII Turnieju...

Wideo: Brudzyń Mistrzem Powiatu w XII...

26 lt.
Wideo: Bal karnawałowy osób niepełnosprawnych

Wideo: Bal karnawałowy osób...

14 lt.
reklama
reklama
reklama