Dzień Olimpijski 2018 w ZSR CKP Kaczki Średnie

wtorek 19 czerwca 2018

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Wideo: Premierowa piosenka Pauli Biskup z Turku

Młoda wokalistka z naszego miasta, jedenastoletnia Paula Biskup opublikowała właśnie w serwisie YouTube teledysk do swojej debiutanckiej piosenki pt ."Bez pośpiechu". Autorem muzyki i słów do tej piosenki jest Rafał Stępczyński - muzyk, wokalista, kompozytor występujący pod pseudonimem eReSt, na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii. Wypatrzył on Paulę w jednym z serwisów społecznościowych i postanowił napisać dla niej właśnie tę piosenkę. Nagranie zostało zarejestrowane w styczniu tego roku w studio nagrań Islands w Inowrocławiu. Zdjęcia do teledysku zostały zarejestrowany podczas niedawnej wizyty młodej artystki z rodzicami na urokliwiej wyspie Malta, a także w naszym turkowskim lesie.

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu, a także do śledzenia kariery Pauli, która w najbliższym czasie weźmie udział w kilku festiwalach piosenki, regionalnych i ogólnopolskich. Trzymamy kciuki i życzymy Pauli dalszych sukcesów.

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Piknik miłośników wszystkich zwierząt

Wideo: Piknik miłośników wszystkich...

z wczoraj
Wideo: Rekonstrukcja historyczna Bitwy o...

Wideo: Rekonstrukcja historyczna Bitwy...

10 czerw.
Wideo: Dżem jeszcze raz!

Wideo: Dżem jeszcze raz!

5 czerw.
Wideo: Procesja Bożego Ciała w Parafii NSPJ w...

Wideo: Procesja Bożego Ciała w Parafii...

31 maj.
Wideo: Wszyscy gonili Kaczora! Sportowcy,...

Wideo: Wszyscy gonili Kaczora!...

25 maj.
Wideo: Młodzież

Wideo: Młodzież "Pogoniła Kaczora" w...

24 maj.
reklama
reklama
reklama