środa 17 kwietnia 2024

Anicety, Klary, Rudolfina

Malanów grał w Finale Wojewódzkim Orlika. To był zacięty mecz

Malanów grał w Finale Wojewódzkim Orlika. To był zacięty mecz - Foto: G. Oblizajek

Dziś w Malanowie dwie drużyny piłkarskie zaciekle rywalizowały w finałe wojewódzkim Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika ORLIK POLSKA 2016. Po oficjalnym otwarciu zawodów po godz. 10:00 rozpoczął się pierwszy mecz w którym gospodarze KS Malanów & Orły Durka zremisowali z drużyną Optymeks Kocina wynikiem 1:1. Po tym meczu piłkarze mogli zregenerować siły podczas przerwy na solidny posiłek. Po przerwie piłkarze ponownie wbiegli na boisko i rozegrali decydujący mecz, w którym drużyna Optymeks Kocina zdobyła przewagę nad drużyną z Malanowa i wygrała ten mecz z wynikiem 4:2. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego meczu.