sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Rolniczych CKP czas zacząć!

Rok szkolny 2019/2020 w Zespole Szkół Rolniczych CKP czas zacząć! - Foto: JM
Foto: JM 

To właśnie dziś uczniowie wraz z gronem pedagogicznym i pracownikami Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich rozpoczęli rok szkolny 2019/2020. Przed nimi intensywny rok, pełen nie tylko nauki i ciężkiej pracy, lecz także nowych przygód, przyjaźni i kolejnych wyzwań!

Dzisiejszy dzień wyjątkowy jest zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych – to właśnie do nich szczególnie zwrócił się dyrektor szkoły, Krzysztof Świerk: „Cieszę się, że podjęliście taką decyzję i jesteście tutaj z nami. Myślę, że dokonaliście dobrego wyboru: wybraliście szkołę, która się rozwija, która myśli przyszłościowo. Zasililiście naszą rodzinę, mam nadzieję, nowymi pomysłami, nowymi koncepcjami oraz ambicjami. W murach tej szkoły przez następne cztery i pięć lat będziecie zdobywać nie tylko wiedzę, umiejętności, kompetencje, ale również kształtować będziecie postawy i odpowiednie zachowanie.” Zgodnie z tradycją przedstawiciele klas pierwszych przystąpili do uroczystego ślubowania, podczas którego obiecali uczciwie spełniać obowiązki uczniowskie, szanować nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły, systematycznie pracować nad wzbogaceniem wiedzy i nie tylko.

Na uroczystości nie zabrakło obecności przedstawicieli KPP w Turku i KP PSP w Turku – w tym roku szkolnym kolejne osoby zasiliły klasy mundurowe, tym bardziej dyrektor szkoły nie ukrywał wdzięczności z faktu, że instytucje te wciąż wspierają Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Co nowego w ZSR? Niedawno powstało nowe logo, które zdobi już sztandar i stanie się znakiem rozpoznawczym placówki. Zmodernizowano także stronę internetową, aby uczniowie jeszcze szybciej mogli dotrzeć do różnych informacji.

Życzymy całej społeczności ZSR CKP w Kaczkach Średnich udanego roku szkolnego!

Foto: JM2
Foto: JM3
Foto: JM4
Foto: JM5
Foto: JM6
Foto: JM7
Foto: JM8
Foto: JM9
Foto: JM10
Foto: JM11
Foto: JM12
Foto: JM13
Foto: JM14
Foto: JM15
Foto: JM16
Foto: JM17
Foto: JM18
Foto: JM19
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Earth Festiwal 2020 już za nami. Fotogaleria z...

Earth Festiwal 2020 już za nami....

24 sierp.
Foto: Sportowe wakacje zawodników KSiSW Turek i...

Foto: Sportowe wakacje zawodników...

23 sierp.
Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na pamiątkę...

Setna rocznica Cudu nad Wisłą. Na...

15 sierp.
Kolejne

Kolejne "Kolorowe wakacje" na Matejki...

15 lip.
Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
reklama
reklama
reklama