poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

8°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

ZST: Pożegnanie maturzystów

ZST: Pożegnanie maturzystów
 

W piątek 30 kwietnia 2021r. absolwenci Zespołu Szkół Technicznych w Turku oficjalnie pożegnali szkołę, w której spędzili cztery lata nauki. Były świadectwa, nagrody i gratulacje. Niestety, to już druga z kolei uroczystość zakończenia szkoły, która odbyła się w warunkach reżimu sanitarnego. Kolejny rocznik odebrał upragnione świadectwa dojrzałości nie na oficjalnym apelu, lecz w kameralnej atmosferze klas, w obecności wychowawców i dyrekcji szkoły. Uzasadnionej radości towarzyszył lęk przed zbliżającymi się egzaminami. Formuła zdalnego nauczania była niewątpliwie sprawdzianem z odpowiedzialności i systematyczności, który wszyscy zdali pomyślnie.

Zgodnie z tradycją najlepsi uczniowie uhonorowani zostali specjalnymi wyróżnieniami.

Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Posła na Sejm- Ryszarda Bartosika otrzymał Adrian But z klasy 4TL.

Nagrodę Starosty Tureckiego - Dariusza Kałużnego  za wyniki w nauce wręczono Erykowi Gilowi - uczniowi klasy 4TL.

Od lat w Zespole Szkół Technicznych młodzież nie tylko zdobywa wiedzę, ale też uczy się wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Tegoroczną nagrodę ufundowaną przez Starostę Tureckiego za działalność społeczną otrzymała Sara Brzychcy z klasy 4TA.

Uczniowie naszej szkoły nie tylko zdobywają wiedzę, ale też realizują swoje pasje sportowe. Tegoroczna Nagroda Starosty Tureckiego za najlepsze osiągnięcia sportowe trafiła w ręce Karoliny Sawickiej z klasy 4FZ.

W tym roku również Burmistrz Miasta Dobra - Tadeusz Gebler został fundatorem nagrody dla  Wiktorii Kin - mieszkanki gminy Dobra, która osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce.

Natomiast Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych – pani Wioletty Adamiak - za bardzo dobre wyniki w nauce powędrowały do uczennic klasy 4TA- Aleksandry Naguszewskiej oraz Julii Jakubowskiej.

W tym roku laury dla najlepszej klasy w szkole za najwyższą średnią ocen zdobyła 4TA ( wychowawca Małgorzata Pietrzak), w której 14 osób otrzymało świadectwo z wyróżnieniem.

materiał prasowy nadesłany

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

Biegli i maszerowali ku czci Żołnierzy...

z wczoraj
Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym...

12 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464...

12 wrz.
Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły

Dożynki w Kawęczynie zwieńczyły...

5 wrz.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w...

2 wrz.
Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny...

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok...

2 wrz.
reklama
reklama
reklama