poniedziałek 24 września 2018

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Koncert Underground United: CLoN, Suck My Glove

Koncert Underground United: CLoN, Suck My Glove
aktualizacja: 2017-12-07 14:38:27

WSTĘP 10 PLN 
Koncert zespołów zrzeszonych w inicjatywie Underground United.

Niestety z przyczyn od nikogo niezależnych (choroba basisty) Headwind nie pojawi się w Turku w tę sobotę. Liczymy na szybki powrót do zdrowia.

CLoN (core'n'roll z Wrocławia)

Zespól CLoN to połączenie przyjaźni, pasji i dobrej zabawy. Czyste metalcore'owe dźwięki, które opakowane są w nasze emocje opisane prawdziwymi tekstami. W świecie CLoN nie ma miejsca na udawanie, fałsz i nudę, dlatego też ludzie, którzy nas wspierają są dla nas szczególnie ważni i doceniamy ich zaangażowanie w to co robimy. W swoich projektach dążymy ścieżkami metalcore'owymi i hardcorowymi, ale w
każdym z nas drzemie ogromna dawka rock&rollowej zabawy. 

Zespół CLoN pochodzi z Wrocławia, powstał w październiku 2002 roku. Ma na swoim koncie zagranych mnóstwo koncertów we Wrocławiu jak i też poza nim. W 2013 roku ukazała się nasza debiutancka płyta Buntownik, do odsłuchania na naszych stronach.

Supportowal takie zespoły jak:
ILLUSION, LIPALI, LUXTORPEDA, PROLETARIAT, ACID DRINKERS, HUNTER, NONE, FLAPJACK, COMA,1125, FRONTSIDE, SCHIZMA,
------------------------------------------------------------------------------------------

Suck my Glove (3 men, one music, one shot :) 

Oleśnica, Nysa, Opole

to kapela powstała z trzech zróżnicowanych muzycznie frontów: 
Progresywnego perkusisty Krisa, punkowego basmana Potoka i New metalowo-akustycznego gitarzysty Harego. 
I tak oto tworzymy niezastąpiony pień zespołu, z którym od 2015 roku wystartowaliśmy z tworzeniem i odnawianiem materiału.

Zawsze od tego czasu hamowani przez brak odpowiedniego basity, trafiając na tego jedynego - Potoka uruchomiliśmy ciąg zdarzeń przyczynowo-skutkowych, prowadzących do stworzenia DEMO. 
Cechuje nas niesamowita energia i szczerość wypowiedzi, a na dodatek wesoły charakter i dystans do siebie. Muzyka którą tworzymy to kompilacja ponad 20-sto letnich doświadczeń i osłuchaniu się z wieloma nurtami muzycznymi.

W zespole panuje zasada "nie uznaje się pustych przebiegów" stąd oprócz instrumentów w rękach, każdy dostał mikrofon oraz możliwość wyśpiewania swojej partii.
---------------------------------------------------------------------------------------

Headwind

(rock/metal/alternatywa - Poznań)

Headwind to poznański zespół inspirujący się twórczością takich legend jak A Perfect Circle, Tool czy Deftones.

Rdzeń Headwind od 2006 roku tworzą: Alex - wokal, Kuba - bas oraz Czarek - gitara. W 2012 roku dołączył obecny perkusista - Respo. Aktualny skład kapeli wyklarował się dopiero w 2014 roku, gdy do zespołu dołączył Michał - gitara.

W 2015 roku Headwind zdobył wyróżnienie na przeglądzie Nowe Nurty organizowanym przez Estradę Poznańską, a także wydał swój pierwszy klip zatytułowany „Daily Planet”, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Od tego czasu zespół regularnie koncertuje, dzieląc scenę z mniej luba bardziej znanymi kapelami

W lipcu 2016 zespół wypuścił swój drugi klip z EP "Headwind" - Hesitant oraz jako finalista Jarocin Antyfest Antyradia - zagrał na legendarnym Jarocin Festiwal.

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama