czwartek 17 października 2019

Antonii, Ignacego, Wiktora

reklama
Wzorek

Wielkanocny Coolturbeat w Starym Kinie

Wielkanocny Coolturbeat w Starym Kinie
aktualizacja: 2019-04-08 21:45:21

Święta to piękny czas, czas wielu rodzinnych spotkań i wzajemnych życzliwości.
I tym razem nie może zabraknąć tryknięcia kielonkiem ze znajomymi których nierzadko widzimy dosłownie raz w roku:) Serdecznie zapraszamy Was na Coolturbeat, bajeczną potańcówkę w najlepszej muzycznej odsłonie .
Imprezka będzie małym preludium tego co czeka na Was już niebawem w Starym Kinie! Tym razem w zmieniającej swoje oblicze miejscówce będziecie mogli ochłodzić się zimnym piwkiem , a także polewać metrowe kolejki wódeczki ;)) Of kors w przyjaznej cenie :) Znajdziecie również miejsce na swoją kurteczkę w szatni aby nie zaliczyć kolejnej niekontrolowanej zguby ;> Przygrywać Wam będą dobrze znani selekcjonerzy tego co najlepsze, a parkiet zapłonie do czerwoności :) Każdy z uczestników otrzyma opaskę uprawniającą do przebywania na terenie party.
ale,ale ,ale ...
Pamiętajcie ! Coolturbeat, to nie tylko muzyczna inicjatywa, to również spotkanie kulturalnych ludzi, pomyślcie więc o pieczołowicie dobranych kompanach . Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będzie zaprzyjaźniona łódzka ochrona, która wie jakie zachowania nie są okej hihi ;>> A więc ogłaszamy ! Drodzy piękni ludzie , przybywajcie i cieszcie się razem z nami ! To będzie niezapomniany balet do samego rana ! płytami zaś zakręcą :

DJ's :

? QW3RT
? GOOD PAUL
? DOTYK DŹWIĘKIEM
? GREEN ANEMO

a może i ktoś jeszcze ... ;>
Będzie to muzyczna wędrówka poprzez house, disco, oldschool,
nu school, rap, breakbeat , trap i inne bassy wygibasy ;>
a poza tym wizualizacje, atrakcje , rewelacje :)))
Informujcie znajomych, ciekawych i pozytywnie zakręconych ludzi ,
udostępniajcie i szerzcie dobrą nowinę !
Miejsce to :
Pub Stare Kino
ul . Kaliska 47
62-700 Turek
Start : 21.oo
Wjazd : 20 pln
Do zobaczenia !

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama