piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Warsztaty Teatralne w GOK Wozownia

Warsztaty Teatralne w GOK Wozownia
aktualizacja: 2021-06-14 08:37:04

ZASP Poznań przy współpracy z GOK "Wozownia" zapraszają dzieci i młodzież w wieku 8-19 lat na bezpłatne warsztaty teatralne, które prowadzone będą przez reżyserów teatralnych.

Startujemy 5 lipca br. o godzinie 09:00 w GOK "Wozownia".

Obowiązują wcześniejsze zapisy do 25 czerwca br.- liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY: GOK "Wozownia" - tel. 782 011 017

Za pomocą, improwizacji, dramy i zabawy teatrem poznamy sposób, w jaki powstaje spektakl teatralny. Wykorzystując naturalną umiejętność uczestników wchodzenia w role, będą mogli wypróbowywać nowe zachowania i postawy, przeżyć je w bezpiecznych warunkach, w tzw. płaszczu roli, bez ponoszenia realnych konsekwencji swoich działań, ale z możliwością wyciągnięcia z nich wniosków.

Ostatniego dnia warsztatów, 16 lipca 2021 o godz. 18.00 zakończymy warsztaty przedstawieniem dla publiczności krótkich etiud teatralnych wykonanych przez dzieci i młodzież – uczestników zajęć.

DODATKOWO: wieczorami – od 18.00 odbywać się będą spotkania z Artystą – zaproszeni są na nie artyści teatru dramatycznego, teatru lalek, opery, musicalu, teatru tańca, którzy opowiedzą o swojej pracy w teatrze, przedstawią krótkie monologi oraz odpowiedzą na pytania publiczności. Spotkania będą otwarte dla wszystkich. 

„ZADANIE PUBLICZNE JEST FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.”

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama